کابین هوشمند حمام

0
25
به گزارش Consbank، کابین آلومینیمی کپانی کاس (KOS Aluminum Shower Cabin) بر خلاف مدل‌های سنتی و حمام‌های مرسوم، ابعاد و جلوه‌‌های جدیدی از آسایش و رفاه حین حمام به ارمغان می‌آورد. در دیواره اطراف این اتاقک منحصر‌به‌فرد حفره‌هایی قرار دارد که بخار آب ملایمی حین حمام کردن بر بدن کاربر می‌ریزد و با افزایش درجه آن سونای بخار کوچک و آرام‌بخشی پس از یک روز کاری برای کاربر محیا می‌شود. شایان ذکر است که کاربر نحوه و سرعت تولید بخارسازی کابین را به‌طور کامل تعیین و تنظیم می‌کند. 
محل راحت و کوچکی برای نشستن با تمام امکانات جانبی همچون قرار دادن دست و سردوشی در گوشه این اتاقک زیبا و شیک تعبیه شده است. آینه‌ای که در این کابین قرار دارد به بزرگ‌ترشدن محیط جانبی آن کمک می‌کند و محلی برای قرار دادن وسایل شخصی فرد در مقابل آن پیش‌بینی شده است. این در حالی است که با اتصال بی‌سیم تلفن همراه هوشمند یا به وسیله کابل‌های مخصوص این حمام امکان شنیدن موسیقی مورد علاقه افراد در فضای کابین فراهم است. 
مغز هوشمند کابین‌های حمام کاس امکانات متنوعی برای کاربر محیا می‌کند و مهمترین آن‌ها مربوط به تنظیم دمای داخل کابین و همچنین تنظیم دقیق و دیجیتالی دمای آب است که در کاهش مصرف آب نیز نقش مثبتی بر عهده دارد. 
دوش سقفی زیبا و بزرگ این کابین‌های آلومینیمی مجهز به چندین برنامه شست‌و‌شوی جت، بارانی، پودری و کم‌مصرف است که متناسب با کاربری افراد تعیین می‌شود. همچنین با زمان‌بندی شکل بارش و دمای آن، حمامی درست مطابق با سلیقه و نظر کاربر فراهم خواهد شد. شست‌و‌شوی کابین‌های حمام کاس به هیچ‌وجه محل نگرانی کاربران نخواهد بود؛ چراکه پس از استفاده و خروج از کابین، تنها با تنظیم برنامه شست‌و‌شوی خودکار زحمت آن بر دوش نرم‌افزار هوشمند کابین می‌افتد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید