راهکارهای کسب موفقیت در صنعت ساخت و ساز

0
موفقیت در صنعت ساخت و ساز

 

افرادی که در فرآیند ساخت و ساز نقش های کلیدی دارند مانند معماران، طراحان، مهندسان، تامین کنندگان مصالح، پیمانکاران و … بایستی همواره آمادگی لازم را برای گرفتن تصمیمات استراتژیک داشته باشند و اقدامات لازم را برای پیشبرد امور در میان اختلالات موجود انجام دهند، اگرچه تغییرات بیشماری که در زمینه تکنولوژی رخ می دهد، پیش بینی آینده را مشکل ساخته است. راهکارهایی که در این مقاله مطرح شده است، راههای کلیدی کسب موفقیت در صنعت ساخت و ساز با وجود همه تغییرات می باشد.

ساخت و ساز در دنیای مجازی: هوش مصنوعی، سیستم های نرم افزاری و تجهیزات ساخت و ساز خودکار جایگزین سیستم کار دستی شده است و جهت کسب موفقیت در صنعت ساخت و ساز بایستی به کار در فضای مجازی روی آورید.

موفقیت در صنعت ساخت و ساز-فضای مجازی

 

سیستم ساخت و ساز سبز: صنایع ساخت و ساز از تکنولوژی های پایدار و مصالح جدیدی استفاده می کنند که سازگار و دوستدار محیط زیست می باشند.

موفقیت در صنعت ساخت و ساز-ساختمان سبز

 

جذب استعدادهای جدید و کسب مهارت های موردنیاز: در آینده مسلما نیازمند مهارت های متفاوتی هستیم فراتر از آنچه نیروی کار کنونی در اختیار دارد.

موفقیت در صنعت ساخت و ساز-جذب استعدادها

 

تطابق و همگامی با تکنولوژی های پیشرفته: کند بودن سرعت صنایع ساخت وساز در همگامی با تکنولوژِ های جدید و متکی بودن به نیروی کار دستی و تکنولوژی های مکانیکی منجر به  بهره وری ضعیف می شود.

موفقیت در صنعت ساخت و ساز- همگام با تکنولوژی

راهکارهای کلیدی دیگر عبارتند از:

  • به حداکثر رساندن استفاده از تکنولوژی دیجیتالی
  • استقبال کردن از فرصت های جدید کسب و کار
  • فراهم کردن شرایط برای مدیریت تغییر

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.