آسمان امروز تهران نیمه ابری است

0

به گزارش Consbank، براساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی امروز سامانه بارشی در بخشهایی از مرکز، شرق، ارتفاعات زاگرس مرکزی وجنوبی وارتفاعات جنوب شرق فعال بوده و سبب بارش پراکنده باران و برف دراین مناطق خواهد شد که در جنوب شرق کشور با وزش باد نیز همراه خواهد بود.
 این سامانه بتدریج تا اواخر وقت امروز از مرزهای شرقی کشور خارج می گردد و بدنبال آن کاهش نسبی دما در نیمه شرقی کشور رخ خواهد داد. 
روزهای سه شنبه و چهارشنبه در غالب مناطق کشور جوی نسبتأ پایدار پیش بینی می شود و در شهرهای صنعتی و پر جمعیت با انباشت آلاینده های جوی همراه خواهد بود. 
روزهای سه شنبه و چهارشنبه خلیج فارس مواج خواهد بود.
آسمان امروز تهران نیمه ابری است
کبری رفیعی کارشناس هواشناسی در خصوص وضعیت آب و هوای امروز تهران گفت: امروز شاهد آسمانی نیمه ابری خواهیم بود که به تدریج از میزان آن کاسته می شود و همچنین وزش باد پیش بینی می شود.
 وی در ادامه افزود:‌ بیشینه دمای امروز پایتخت به ۷ درجه بالای صفر خواهد رسید و دمای فردا صبح تهران ۱ درجه زیر صفر خواهد بود.
رفیعی همچنین اظهار داشت: سردترین مرکز استان و منطقه کشور به ترتیب ارومیه با دمای ۹ درجه زیر صفر و چالدران با دمای ۱۵ درجه زیر صفر است و همچنین در مقابل گرمترین مرکز استان و منطقه کشور به ترتیب بندر عباس با دمای ۲۵ درجه بالای صفر و چابهار با دمای ۲۶ درجه بالای صفر گزارش شده است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.