معرفی آخرین مجموعه از آشپزخانه های کوچک توسط برند ژاپنی Sanwa

2
آشپزخانه کوچک

 

Sanwa، چند محصول جدید را در EuroCucina 2018 که نمایشگاه محصولات مرتبط با آشپزخانه می باشد، به نمایش گذاشته است.

همه این آشپزخانه ها دارای امکانات آشپزی و شست و شو می باشند که فضای کمی از خانه را اشغال می کنند.

آشپزخانه کوچک

این مجموعه شامل یک آشپزخانه چرخ دار، آشپزخانه ای با جلای قرمز مایل به قهوه ای و همچنین آشپزخانه ای است که بایستی به دیوار متصل شود.

سه نمونه از این آشپزخانه های جدید توسط طراحان و معماران ایتالیایی طراحی شده بودند.

آشپزخانه کوچک

اولین نمونه که توسط Alessandro Mendini طراحی شده است، یک کابینت بلند ساده می باشد که سطح خارجی آن به رنگ های نارنجی، زرد و سبز می باشد. داخل این کابینت، شامل بخش های نگهداری وسایل در بالا و پایین، یک میز کار، یک سینک و بخشی برای گرم کردن غذا می باشد.

 

آشپزخانه کوچک چرخ دار

نمونه دیگر که توسط Bestetti Associati طراحی شده است، قابلیت حرک کردن دارد. این آشپزخانه کوچک دارای چهار چرخ بوده، یک تکه چوب روی سینک را پوشانده و یک گرمکن غذای قابل حمل می تواند داخل آشپزخانه قرار گیرد. همچنین یک یخچال کوچک و یک کشو برای ظروف و وسایل غذاخوری داخل آن قرار دارد.

 

آشپزخانه کوچک

نمونه دیگر که توسط Elisa Ossino طراحی شده است که یک محفظه تک رنگ می باشد که وقتی از جلو به آن نگاه می کنیم، از جزئیات و چگونگی عملکرد آن مشخص نیست. این آشپزخانه شامل بردهای مگنتیک می باشد که کاربر می تواند دستور غذاها و یا هر یادداشتی را به آن متصل کند.

 

آشپزخانه کوچک

نمونه ای دیگر از  آشپزخانه کوچک که توسط Yuto Rie طراحی شده است از بامبو ساخته شده که هنگام بسته بودن، کاربرد یک میز را دارد. اما با استفاده از یک موتور الکتریکی که داخل آن قرار دارد، به واسطه فشار دادن یک دکمه، تبدیل به یک آشپزخانه می شود. Sanwa این آشپزخانه کوچک را برای افراد با ناتوانی های جسمی پیشنهاد داده است.

 

آشپزخانه

مجموعه ۲۰۱۸ با دو نوع کم حجم از آشپزخانه های Sanwa تکمیل شده است، نمونه ای با یک الگوی چوب مانند و فولاد ضدزنگ و نمونه دیگر که روکشی از فلز اکسیده شده دارد.

2 ديدگاه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.