آغاز تبلیغات مسکن دوبی برای مقابله با رکود

0

در حالی که بحران اقتصادی و مالی امارت دوبی  ادامه دارد و بهای مسکن و بخش تجاری در حال کاهش مداوم است، تبلیغات جلب سرمایه‌گذاری برای فروش واحدهای ساختمانی بار دیگر شروع شده است.
به گزارش  ConsBank به نقل از ایرنا، با شروع بحران اقتصادی و مالی که از یک سال و نیم پیش در دوبی  آغاز شده ، مهم‌ترین بخش این امارت که ساخت و ساز بود به شدت تحت تاثیر آن قرار گرفت تا پیش از شروع بحران اقتصادی و مالی در دوبی  برخی واحدهای مسکونی این امارت به ویژه در برج‌های مرتفع و بزرگ آن تا متری ‪ ۲۰۰‬هزار درهم ( ‪۵۴‬ هزار دلار) به فروش می‌رسید.
با شروع بحران اقتصادی و مالی در دوبی ، بهای مسکن و واحدهای تجاری به شدت سقوط کرد و با بیش از ‪ ۵۰‬درصد کاهش مواجه شد .
اما در هفته‌های اخیر برخی شبکه‌های تلویزیونی در حالی تبلیغ دوباره برای فروش املاک و رونق ساخت و ساز در دوبی  را آغاز کرده‌اند که همچنان بحران در بخش مسکن این امارت خاتمه نیافته است .
برخی شبکه‌های تلویزیونی در تبلیغات جدید خود سعی می‌کنند با استفاده از نام برخی ورزشکاران و شخصیتهای معروف که در بخش مسکن دوبی سرمایه‌گذاری کرده‌اند ، بار دیگر رونق را به این بخش برگردانند.
در ماههای اخیر بسیاری از شرکتهای املاک که در برخی شبکه‌های تلویزیونی تبلیغ آنان می‌شد، ورشکست شده و از ادامه فعالیت باز مانده‌اند و کسانی که از طریق آنان اقدام به خرید ملک کرده بودند، سرمایه خود را از دست داده‌اند .
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.