آوارگی۳۰۰ خانوار ساکن شهر جدید پردیس

0

واحدهای مسکونی منطقه گل‌دره واقع در شهر جدید پردیس به دستور مقامات این شهر تا چند روز آینده تخریب و حدود ۳۰۰ خانوار آواره می‌شوند.
به گزارش ایلنا، مدیریت شهر جدید پردیس اعلام کرده است به دلیل آن که واحدهای ساخته شده، در این منطقه غیرقانونی و زمین آن متعلق به شرکت عمران شهر جدید پردیس است دستور تخلیه واحدهای مسکونی به ساکنان داده شده است.
این واحدهای مسکونی در فاز چهارم شهر جدید پردیس احداث شده است.ساکنان منطقه گل‌دره شش سال پیش در این منطقه اقدام به ساخت و ساز کرده و زمین‌ها را اشخاص حقیقی خریداری کرده‌اند. اما مدیریت شهر جدید پردیس معتقد است که این زمین‌ها از سوی ساکنان این منطقه به تصرف درآمده است.
مدیریت شهر جدید پردیس مدعی است که ساکنان منطقه گل‌دره زمین‌ها را از زمین‌خواران خریداری کرده‌اند و باید برای تعیین تکلیف خود به مراجع قضایی شکایت کنند. این در حالی است که به نوشته ایلنا ساکنان این منطقه زمین‌های خود را به طور قانونی خریداری کرده‌اند و برای این کار هنگام خرید از شهرداری پردیس و شهرداری بومهن استعلام به عمل آورده بودند که این دو مقام، خرید این زمین‌ها را بلامانع اعلام کرده بود. در این شرایط مدیریت شهر جدید پردیس معتقد است که ساکنان این منطقه زمین‌ها را از زمین‌خواران خریداری کرده‌اند.
تنها ۷ روز دیگر از مهلت اعلام شده از سوی شرکت عمران شهر جدید مبنی بر تخلیه واحدهای مسکونی منطقه گل‌دره باقی مانده و سرنوشت ساکنان منطقه در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته‌ است در این شرایط حدود ۳۰۰ خانوار ساکن این منطقه در بلاتکلیفی به سر می‌برند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.