آپارتمان‌های فایل شده قیمت مناسب در بازار مسکن

0
به گزارش Consbank، نگاهی به فایل‌های ثبت شده در بنگاه‌های املاک در منطقه ۴ تهران که طی ماه‌های مختلف امسال همواره جزو دو منطقه پرمعامله پایتخت بوده است، حاکی از این است که فروشندگان حضور خریداران در بازار شب عید را مغتنم شمرده‌اند و حاضر شده‌اند با اندکی انعطاف قیمتی، به خریداران در رسیدن به مقصود یعنی خانه‌دار شدن در ماه‌های پایانی سال کمک کنند. 
برخی از مشاوران املاک اعلام می‌کنند که نیمی از فایل‌های عرضه شده در اسفندماه از سوی مالکان عادلانه قیمت‌گذاری شده‌اند، ضمن اینکه برخی از مالکان که فروشنده قطعی شب عید هستند و املاک خود را در ماه‌های قبل با قیمت‌های بالاتر فایل کرده بودند، اکنون در اسفند ماه با قیمت‌های پایین‌تر عرضه کرده‌اند.
از طرفی تعداد مشتریان آپارتمان‌های میان‌متراژ نیز در بازار شب عید بسیار زیاد است. از این رو مالکان آپارتمان‌های ۶۰ تا ۸۰ متری که امید بیشتری به معامله ملک خود دارند بیشتر هم به تعدیل قیمت رغبت نشان داده‌اند. قیمت پیشنهادی یک آپارتمان ۸۰ مترمربعی نوساز واقع در خیابان ۱۳۵ تهرانپارس مترمربعی ۴ میلیون تومان است و این در حالی است که متوسط قیمت آپارتمان با متراژ و سن مشابه در این منطقه طی بهمن‌ماه ۴ میلیون و ۵۰ تا ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است. 
مالک دیگری آپارتمان پنج‌ساله ۷۶ مترمربعی واقع در میدان ملت را مترمربعی ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده و این در حالی است که متوسط قیمت معاملات هفته‌های گذشته در این منطقه برای املاک مشابه، مترمربعی ۵ میلیون و ۳۰۰ تا ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده است.
ازدیاد فایل های قیمت مناسب در بازار مسکن

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.