آینه اپل

0
به گزارش Consbank، این آینه منحصر‌به‌فرد با تمام گجت‌های این کمپانی نظیر آیفن، آی‌پد و آی‌واچ همخوانی دارد و در طراحی کانسپت آن امکان مدیریت فایل‌های داخل رایانه اپل از طریق آن نیز مطرح شده است. همچنین در آینه‌های اپل تمام اپلیکیشن‌های تعاملی اپل نظیر سیری (Siri) همخوانی خواهد داشت و کاربران می‌توانند از طریق این اپلیکیشن‌ها با آینه ارتباط برقرار کنند. 
این فناوری که در قالب محصولات هوم‌کیت (Homekit) در مجموعه اپل شناخته می‌شود نیز در موارد کوچک در پروژه‌های معماری استقاده شده است که بیشتر شمایل تجملی داشته و ارزش افزوده چندانی برای خانه به دنبال نداشته است. مهمترین تلاشی که در زمینه توسعه این محصولات دنبال می‌شود، در حقیقت رشد کیفی محصولات فناوری و خلاقانه در محیط زندگی و کار است. بر این اساس ارتباط نرم‌افزار سیری در تلفن‌های اپل در این آینه اجرایی شده است تا کاربر بتواند از طریق ارتباط کلامی آینه را به‌شکل دلخواه فعال کند. 
به عنوان مثال از آینه بخواهد تا فایل خاصی را در تلفن همراه فعال کند یا اینکه کاربر را از آب‌و‌هوا، ویدیو‌های جدید در شبکه‌های اجتماعی و اخبار جدید مطلع کند. این آینه همچنین با توجه به کارکرد تعاملی و هوشمندی که دارد بر جریان زندگی کاربر نظارت می‌کند و او را از وقت قرار‌ها، پیام‌ها و موضوعات مورد علاقه نیز آگاه خواهد کرد. کانسپت رافائل ‌بی‌تردید شروعی برای گسترش فناوری‌های هوم‌کیت در منازل و توسعه این پروژه جامع خواهد بود. در حال حاضر مجموعه اپل با همکاری شرکت‌های دیگر طراحی و پیاده‌سازی محصولات هوشمند خانگی را تجربه می‌کند و برنامه‌های بزرگی را در دستور کار خود قرار داده است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.