احداث ۶۲۰۰ خانه جدید در پرند

0

معاون امور پروژه‌های ساختمانی شرکت مدیریت پروژه های ساختمانی ایران گفت: در سالجاری بالغ بر۶ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید پرند احداث می شود.
به گزارشConsBank ، حسین بهمن ‌آبادی در گفت وگو با مهر با اشاره به احداث ۶ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید پرند گفت: درحال حاضر ساخت هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی در شهرجدید پرند دریک زمین ۱۷هکتاری و با به کارگیری ۸ نوع تکنولوژی نوین ساختمان سازی درکنارهم عملیاتی شده ‌است.
وی با بیان اینکه تکنولوژیهای نوین ساختمان سازی دارای تاییدیه مرکزتحقیقات ساختمان و مسکن وزارت مسکن و شهرسازی است، افزود: این تکنولوژیها از کشورهای کانادا، اتریش و سوئد وارد کشور شده‌اند و به دلیل ناشناخته بودن، کارخانه‌های تولیدکننده آنها درمرحله ورشکستگی قرار گرفته اند.
معاون امور پروژه‌های ساختمانی شرکت مدیریت پروژه های ساختمانی ایران(مپسا) اظهارداشت: در حال حاضرحمایت از شرکتهای خارجی و سفارش کاربه آنها از طریق تعریف پروژه پایلوت دردستورکار قرار داد.
وی عنوان کرد: با اجرای پروژه هزار و ۱۰۰ واحدی پرند، این کارخانه‌ها تقویت خواهند شد و اگر با کیفیت، سرعت و با قیمت توافق شده اقدام به تولید کنند و کار را به موقع تحویل دهند در پروژ‌های بعدی نیز از آنها استفاده می شود.
بهمن‌آبادی اعلام کرد:‌ بعد از پایان پروژه هزار و ۱۰۰ واحدی، احداث ۵ هزار واحد دیگردر شهرجدید پرند آغازمی شود، همچنین احداث ۱۵ هزار واحد دیگر نیز در شهریور ماه امسال در پرند آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به وارد کردن تکنولوژیهای روز به کشورخاطرنشان کرد: در حال حاضر با وجود تحریم ها، شرکتهایی از کشورهای آلمان، کانادا، هلند، اتریش وسایر کشورها متقاضی وارد کردن خط و تکنولوژی نوین به کشور هستند.
معاون شرکت مدیریت پروژه های ساختمانی ایران(مپسا) با بیان اینکه تا یکسال و نیم آینده شاهد راه‌اندازی خطوط  تولید جدید‌تری از تکنولوژیهای نوین ساختمانی درکشورخواهیم بود، افزود: احداث حداقل ۳۰ کارخانه با تکنولوژی روز دنیا توسط نمایندگان ویژه رئیس جمهوری تصویب شده و برای این منظور، شرکت مپسا از موضع بالا دست با شرکتهای خارجی وارد مذاکره شده‌است.
وی در پایان با اشاره به توسعه مدیریت ایده ‌آل، سریع‌سازی و کیفی ‌سازی درامرساخت و ساز در کشورتصریح کرد: درهریک ازشهرهای مجلسی در اصفهان، هشتگرد در تهران، سهند در تبریز و گلبهاردرمشهد، ۲ هزار واحد مسکونی به عنوان پایلوت صنعتی سازی احداث خواهد شد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.