اختصاصی/ سهم سیستم مدیریت کنترل هوشمند ساختمان در صرفه جویی انرژی

0

شرکت مهندسی کنترل هوشمند ناموران در حال حاضر محصولات کنترل هوشمند ساختمان تولیدی شرکت کلیپسال استرالیا و شرکت مرتن آلمان را در ایران عرضه می‌کند.
محمد باقر اکبری قائم مقام مدیر عامل «شرکت مهندسی کنترل هوشمند ناموران» در باره فعالیت شرکت گفت : شرکت مهندسی کنترل هوشمند ناموران به منظور نوآوری و ارتقاء سطح تکنولوژی ساختمان در جهت بهینه‌سازی مصرف انرژی و افزایش ضریب ایمنی و رفاه در ساختمان‌های با کاربری متفاوت با بهره‌گیری از سیستم‌های مدیریت کنترل هوشمند در سال ۱۳۸۵ تأ سیس شد.
اکبری ادامه داد: در حال حاضر و با توجه به این‌که اجرای این گونه سیستم‌ها در ساختمان سهم به‌سزایی در بهینه‌سازی مصرف انرژی دارد، اجرای این سیستم‌ها دراروپا و برخی از کشورهای خاورمیانه به‌صورت اجباری درآمده است.
وی گفت: بر اساس مطالعات آماری انجام گرفته درصد صرفه‌جویی مصرف انرژی یک ساختمان اداری در بخش‌های مختلف شامل ۴۱ درصد روشنایی درونی، ۲۰ درصد گرمایش و سرمایش، ۱۳ درصد تهویه و ۲۶ درصد سایر بخش‌ها می‌شود که با استفاده از سیستم‌های کنترل هوشمند می‌توان به این میزان صرفه‌جویی کرد.
قائم مقام مدیرعامل شرکت مهندسی کنترل هوشمند ناموران با اشاره به سوابق و تخصص مدیران و کارشناسان شرکت تصریح کرد: این شرکت با اتکا به مدیران و کارشناسان خبره، متخصص و متعهد ایرانی در زمینه بهینه‌سازی مصرف انرژی و همچنین ارتباط نزدیک با منابع و تجارب ارزشمند اطلاعاتی خارجی، سعی در بالا بردن دانش فنی در کشور کرده است.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.