ادامه بررسی اصلاحیه قانون کار در مجلس

0

به گزارش Consbank، سلمان خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا نامه‌ای از سوی دولت یا وزارت کار برای ارجاع لایحه اصلاحیه قانون کار به دولت دریافت کرده‌اید یا خیر، اظهار داشت: تا این لحظه از طرف دولت و وزارت کار هیچ نامه‌ای برای بازگشت اصلاحیه قانون کار به دولت نداشته‌ایم.
وی افزود: یک ساعت قبل نیز با معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشست داشتیم که باز هم نظری درباره بازگشت اصلاحیه قانون کار به دولت به صورت کتبی و شفاهی اعلام نشد. 
خدادادی، نشست بعدی ادامه بررسی اصلاحیه قانون کار در مجلس شورای اسلامی را به دلیل ترافیک کاری نمایندگان مجلس را اوایل سال آینده اعلام کرد و گفت: در این نشست، از نمایندگان تمام طرف‌های حاضر دعوت خواهد شد. 
لایحه اصلاحیه قانون کار در حالی همچنان در دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی قرار دارد که یک ماه پیش علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وعده بازگشت آن به دولت را مطرح کرده بود. 
در نشست شورای مشورت سه جانبه ملی، نمایندگان کارگری و کارفرمایی نظرات مختلف خود را پیرامون بازگشت اصلاحیه قانون کار به دولت مطرح کرده بودند که در این باره طبق اظهارات رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، هیچ اقدامی صورت نپذیرفته است. 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.