رنگ درب ورودی و ارتباط آن با شخصیت افراد

0
درب ورودی خانه

Marsh & Parsons نماینده املاک لندن با همکاری با Pantone که مشاوره بین المللی رنگ می باشد، تحقیقاتی را انجام داده اند که نشان می دهد رنگ درب ورودی خانه نشانگر نوع شخصیت هر فرد می باشد.

طبق تحقیقات جدید، رنگ درب ورودی خانه شما می تواند نشانگر برخی از ویژگی های شخصیتی شما باشد. طبق این تحقیقات، اکثر افراد ترجیح می دهند رنگ درب خانه آنها مشکی، سفید، خاکستری و سرمه ای باشد، اما انتخاب هر یک از این رنگ ها چه چیزی از شخصیت شما را نشان می دهد؟ Laurie Pressman، معاون موسسه رنگ Pantone در این مورد می گوید:

“مشکی، رنگی زیبا، شکیل، قدرتمند و باپرستیژ می باشد. سفید، رنگی ساده، شفاف و ناب می باشد و بیشتر برای افرادی مناسب است که به دنبال کمترین میزان جلب توجه هستند.”

“خاکستری، رنگی همیشگی و کلاسیک بوده و ریسک از مد افتادن را ندارد. سرمه ای، رنگی اصیل می باشد. قرمز، رنگی تند داشته و بیشتر توسط افراد پرمشغله و پویا و یا افرادی که در سمت فرماندهی و حکمرانی هستند، انتخاب می شود.”

“بنفش، بیشتر انتخاب افرادی است که تمایل به تب و تاب و شور و هیجان دارند. رنگ زرد گرم بوده و حس خوش بینی را انتقال می دهد. صورتی دارای حس طراوت و شادابی می باشد.”

Alex Lyle، مدیر فروش Marsh & Parsons می گوید:”شما نمی توانید در مورد انتخاب رنگ توسط افراد به طور علمی نظر بدهید، اما واضح است که افرادی که رنگ سیاه را انتخاب می کنند، افرادی هستند که به دنبال قدرت و پرستیژ هستند.”

“اما افرادی که درب ورودی خانه را به رنگ صورتی یا زرد در می آورند، معتقدند زندگی بایستی سرشار از خوشی و شور و هیجان باشد.”

“ما رنگ خاصی را پیشنهاد نمی کنیم، اما به لحاظ روانشناختی، افراد ممکن است به خانه ای جذب شوند که شخصیتشان را منعکس می کند.”

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.