ساده ترین راههای استفاده از رنگ یاسی در دکوراسیون داخلی خانه

0
رنگ یاسی در دکوراسیون

با وجود آرامش بخش بودن رنگ صورتی، رنگ یاسی و بنفش کمرنگ در دکوراسیون داخلی پرکاربردتر بوده و به فضا روح بیشتری می بخشد. استفاده از رنگ یاسی در دکوراسیون فضاهای مدرن همراه با یک دکور ساده جلوه خاصی به فضا می بخشد. در صورتی که شما مایل به استفاده از رنگ یاسی هستید، رنگ کردن ساده ترین راه برای افزودن یک رنگ جدید به دکوراسیون خانه می باشد.

نکات قابل توجه برای استفاده از رنگ یاسی در دکوراسیون:

آیا تردید دارید که چگونه رنگ یاسی با تم رنگی خانه شما ترکیب خواهد شد؟ برای هماهنگ کردن این رنگ با تم رنگی خانه تان، بایستی ته رنگ آبی آن را برجسته تر بسازید. صورتی و بنفش پاستیلی می تواند در اغلب طرحهای رنگی و به شیوه های مختلفی جای رنگ آبی را بگیرند. یاسی نه تنها رنگ مناسبی برای دکوراسیون اتاق خواب و حمام می باشد، بلکه می تواند به عنوان رنگ کابینت ها و قفسه کتاب ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در این مطلب چندین راهکار برای افزودن رنگ یاسی به دکوراسیون خانه به شما ارائه خواهد شد:

استفاده از رنگ یاسی در حمام

رنگ یاسی در دکوراسیون

یاسی یک رنگ طبیعی برای حمام می باشد. به کار بردن یاسی در کنار وسایل سفید می تواند جلوه خوشایند و باطراوتی را به حمام ببخشد. هنگامی که شما رنگ یاسی را برای حمام انتخاب می کنید، می توانید وسایل داخل حمام را از رنگ هایی مانند سبز، زرد یا خاکستری انتخاب کنید. تجهیزات حمام با جنس نیکل براق در کنار رنگ یاسی بسیار زیبا به نظر می رسد، اما وسایل برنزی نیز یک حالت سنتی به حمام می دهد.

ترکیب کردن با سیاه و سفید

رنگ یاسی در دکوراسیون

استفاده از رنگ یاسی در دکوراسیون تنها برای تم های رنگی ملایم نیست، در اتاق های کوچک می توانید رنگ یاسی را با رنگ های سیاه و سفید ترکیب کنید، بدون اینکه باعث شلوغ به نظر رسیدن فضا بشود. شما ممکن است تمایل داشته باشید از یاسی تیره یا بنفش کمرنگ در کنار سیاه و سفید برای ایجاد تعادل بصری استفاده کنید.

ترکیب رنگ یاسی با رنگ های دیگر و افزودن جذابیت فضا

رنگ یاسی در دکوراسیون

می توانید از رنگ یاسی یا بنفش در جلوی ورودی خانه استفاده کنید. یاسی در کنار رنگ سبز گیاهان سبب بهبود جذابیت و گیرایی خانه شما خواهد شد. طبق نظریه رنگ ها، سبز و صورتی در کنار نارنجی بخشی از طرح رنگی سه گانه هستند. این طرح سه گانه دارای کنتراست می باشد، اما شما می توانید با استفاده از یک رنگ غالب مانند سبز و استفاده از یاسی و نارنجی در کنار آن، تم رنگی ملایم تری ایجاد کنید. این طرح رنگی می تواند ترکیبی از گیاهان سبز، در ورودی یاسی و گل ها و یک نیمکت نارنجی باشد.

استفاده از وسایل دکوری یاسی

رنگ یاسی در دکوراسیون

ساده ترین راه برای اضافه کردن رنگ یاسی به دکوراسیون اتاق استفاده از وسایل تزئینی می باشد. نیازی به ایجاد تغییرات اساسی نیست.  با استفاده از کوسن، فرش و یک اثر هنری می توانید جلوه تازه ای به فضا ببخشید. یاسی و بنفش در کنار رنگ آبی درباری نیز جلوه شگفت انگیزی به فضا می بخشند.

استفاده از رنگی یاسی در اتاق خواب

رنگ یاسی در دکوراسیون

یاسی رنگ ملایمی است که برای اتاق خواب برای افراد در هر سن و سالی مناسب می باشد. می توانید از روتختی یاسی و یا اثر هنری به این رنگ استفاده کنید. همچنین می توانید یکی از دیوارهای اتاق را به این رنگ درآورید. یاسی در کنار سرویس چوبی تختخواب بسیار رمانتیک به نظر می رسد.

رنگ یاسی در دکوراسیون

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.