ایده های متفاوت برای افزودن آینه به دکوراسیون داخلی

0

ما اغلب قدرت آینه ها را در دکور خانه، دست کم می شماریم. اغلب، آینه ها به عنوان یک وسیله ضروری مورد استفاده قرار می گیرند تا یک دارایی که جلوه تازه ای به دکوراسیون اتاق می افزاید. زندگی را با آینه های درخشان به اتاقتان بیاورید و به فضای شخصیتان گرما ببخشید. در اینجا، ایده هایی را برای داشتن آینه در دکوراسیون داخلی به شکلی عالی در فضای اتاق، به شما ارائه خواهیم داد.

به کار بردن گروهی از آینه ها 

آینه در دکوراسیون داخلی

گروهی از آینه ها در اندازه های مختلف داشته باشید و دیوار خالی اتاق را با آن پر کنید، به عنوان مثال، می توانید  در راه پله ها از آنها استفاده کنید. به این ترتیب، دیوار خالی تزئین شده و دکوراسیون اتاق کامل تر می شود.

آینه ایستاده

آینه در دکوراسیون داخلی

یک آینه ایستاده، یک عنصر عمودی را به اتاق اضافه کرده و گوشه یا دیوار اتاق را کامل می سازد. ممکن است مراقبت از آینه های ایستاده همراه با نگرانی باشد، اما در عین کاربردی بودن، یکی از ساده ترین راههای داشتن آینه در دکوراسیون داخلی و افزودن زیبایی به فضای اتاق می باشد.

شکل های خاص و متفاوت آینه های آنتیک

آینه در دکوراسیون داخلی

آیا اتاق ناهارخوری شما کمی خسته کننده به نظر می رسد؟ چرا به یک ماجراجویی کوچک فکر نمی کنید و سعی نمی کنید با اشکال مختلف، یکنواختی اتاقتان را کاهش دهید. می توانید از آینه هایی با شکل های هندسی مختلف یا چند ضلعی های نامتعارف با وجوه منحنی استفاده کنید.

آینه های دکوری هنری در پشت فضای نشیمن

آینه در دکوراسیون داخلی

دیوارهای پشت مبل معمولاً جزء فضاهایی هستند که استفاده خاصی از آنها نمی شود و هدر می روند. می توانید در رنگی مخالف تم رنگی دکوراسیون اتاق و یا رنگی مشابه آن، آینه بزرگ ساده ای را به دیوار پشت مبل نصب نمایید.

آینه های بزرگ روی در کمد یا کابینت ها

آینه در دکوراسیون داخلی

معمولاً آینه ها بر روی دیوار نصب می شوند. با قرار دادن آینه ها روی در کابینت ها و کمدها چیزی شگفت انگیز و متفاوت را امتحان خواهید کرد. به این ترتیب، علاوه بر اینکه فضای جذاب تری خواهید داشت، با استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی ، نمای جالب و متفاوتی در فضای اتاق ایجاد می شود.

آینه های گرد

آینه در دکوراسیون داخلی

می توانید آینه های دایره ای در اندازه های متفاوت را در دکوراسیون داخلی به کار برده و جلوه متفاوت و زیبایی  را با این شیوه منحصر بفرد استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی ، به فضای اتاق ببخشید.

آینه دیواری کوچک

آینه در دکوراسیون داخلی

افزودن یک آینه در بالا و پشت میز کناری یا میزهای کوچکی که در فضای اتاق دارید، به فضایی از اتاق که دیده نمی شود، جلوه و اهمیت خاصی می بخشد. به وسایل کوچک اتاق با تژئین کردن اطراف آنها با آینه توجه بیشتری داشته باشید.

آینه های دکوری با طرح های خاص

آینه در دکوراسیون داخلی

می توانید با توجه به تم کلی اتاق، طرح خاصی را برای آینه ها انتخاب کنید.

آینه های مدرن به عنوان پوششی برای دیوار

آینه در دکوراسیون داخلی

با دیوار پشت تخت خود ارتباط برقرار کرده و آن را با آینه ای یکدست و یکپارچه بپوشانید. پوشش تختخواب در کنار پوشش آینه ای دیوار، اتاقتان را فریبنده و جذاب می سازد. می توانید این پوشش آینه ای را بر دیوار پشت مبلمان داشته باشید.

آینه رنگی

آینه در دکوراسیون داخلی

شیشه های رنگی، جدید می باشند و ایده منحصر بفردی برای اتاق شما محسوب می شوند. سایه هایی از صورتی، آبی، سبز و زرد را می توانید روی نیمی از آینه و یا کل آن داشته باشید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.