بهترین شیوه های نصب آینه در فضاهای کوچک

0
نصب آینه

آیا فضای کوچکی دارید که تمایل دارید بزرگتر به نظر برسد؟ یک راه ساده برای افزودن فضا به لحاظ بصری، نصب آینه در فضای کوچک می باشد.

افزودن آینه می تواند فضا را به لحاظ بصری، دوبرابر سازد. چندین راه برای استفاده از آینه ها وجود دارد که علاوه بر اینکه بر زیبایی فضا می افزاید، کاربردی نیز می باشد. می توان آینه را در مکان های غیرمتعارف مانند سقف اتاق نصب کرد و یا اینکه یک دیوار کامل را آینه کاری کنید، این ایده های نصب آینه، راههای عالی برای افزودن سبک و استایل به فضا در ضمن بزرگ کردن فضا می باشد.

گسترش آینه ها به روش های غیرمتعارف

نصب آِینه

در برخی از فضاهای کوچک، برخی از دیوارها ممکن است به شکلی غیرعادی باشند، مانند سقف های شیب دار. در چنین مواردی، می توانید آینه ها را به گونه ای خاص در فضا قرار دهید.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، نصب آینه به این صورت، یک چشم انداز منحصر بفرد غیر عادی ایجاد کرده و همچنین فضا را به لحاظ بصری گسترش داده است.

نصب آینه روی سقف

نصب آینه

در برخی از فضاهای کوچک، ممکن است روی دیوارها فضای کافی برای نصب آینه وجود نداشته باشد، چرا که با تصاویر و آثار هنری تزئین شده اند. در چنین موقعیتی، سعی کنید که آینه را به سقف نصب کنید. تصویر بالا نشان می دهد که چگونه می توانید فضا را از بالا گسترش دهید.

یک آینه نصب شده در فرورفتگی سقف، بخشی از طراحی به نظر می رسد. در مواردی که امکان نصب آینه به صورت فرورفته ممکن نیست، سعی کنید از آینه های مسطح بدون قاب استفاده کنید تا با سقف اطراف در هم ادغام شوند.

استفاده از دیوار آینه ای در فضای کوچک

نصب آینه

دیور آینه ای، به طور موثری موجب توسعه بصری فضا خواهد شد، گویی که این توهم را ایجاد می کند که شما یک دیوار را از دست داده اید و به اتاق دیگر نگاه می کنید.

شما می توانید در بکارگیری این روش، خلاقانه عمل کنید. یک گزینه متداول، اضافه کردن یک الگوی مشبک می باشد که جلوه هندسی براقی به آینه می بخشد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید، افزودن حالتی از کهنگی می تواند بر زیبایی فضا بیفزاید.

استفاده از آینه های بزرگ با قاب

نصب آینه

برای داشتن یک فضای کلاسیک، یک آینه بزرگ با چهارچوب روی دیوار قرار دهید. با اضافه کردن قاب به یک آینه بزرگ، استایل زیباتری به آینه خواهید بخشید.

برای طبیعی تر به نظر رسیدن فضا، از قاب های چوبی که حالتی از قدیمی و کهنه بودن دارند، استفاده کنید. در یک فضای صنعتی از قاب فلزی استفاده کنید. در فضای مدرن، از قاب مینیمالیستی باریک استفاده کنید. در یک فضای هنری می توانید از قاب رنگی حجیم استفاده کنید.

یک آینه دورتادوری استفاده کنید

نصب آینه

برای افزودن عمق به فضا، دو آینه را به دو دیوار مجاور نصب کنید. این شیوه، نوعی جذابیت هندسی با میزانی از انعکاس چندگانه ایجاد می کند. تعداد بیشتر آینه ها بر این تأثیر می افزایند.

آینه های دورتادوری در انواع سبک های خانه ها قابل استفاده می باشند. آینه های دورتادوری به خوبی با یک دیوار دارای بافت جور می شوند. در تصویر بالا، بافت دیوار بر جذابیت بصری افزوده و کنتراست زیبایی در مقابل براق بودن آینه ایجاد می کند.

استفاده از آینه ها یکی از بهترین راههای بزرگ تر جلوه دادن فضاهای کوچک می باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.