اعتباری در بودجه ۸۹برای افزایش حقوق کارمندان پیش‌بینی نشده است

0

با توجه به لایحه بودجه سال ۸۹ که از طرف دولت به مجلس ارائه شده، هیچ اعتباری به منظور افزایش حقوق کارمندان دولت در سال آینده در نظر گرفته نشده است.
به گزارش consbank به نقل از فارس، کاظم فرهمند نایب رئیس کمیسیون کشاورزی با بیان این مطلب گفت : متاسفانه در لایحه بودجه سال ۸۹ هیچ اشاره ای به افزایش حقوق کار مندان در سال آینده نشده است.
این نماینده مجلس گفت :با توجه به تورم احتمالی ناشی از اجرای هدفمند کردن یارانه ها این موضوع می تواند باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی برای مردم به وی‍‍‍ژه برای کارمندان شود .
فرهمند با بیان اینکه در لایحه بودجه سال ۸۹ اعتبارات جاری ۱۳ درصد افزایش داشته است، اظهار داشت : این افزایش باعث می شود که روند بهره برداری بخشی از طرح های عمرانی به کندی انجام شود و دولت از برنامه های جاری خود عقب بماند .
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در ادامه با بیان اینکه دولت در شرایط کنونی در مرحله اول هدفمند کردن یارانه ها با همان مبلغ ۲۰ هزار میلیارد تومان می تواند فعالیت خود را آغاز کند، گفت : در شرایط کنونی دولت به مبلغ ۴۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای این قانون نیازی ندارد و به طور قطع نمایندگان مجلس هم با این پیشنهاد مخالفت می کنند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.