افتتاح پروژه های اراضی عباس آباد تا سال ۹۰

0

مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد با اشاره به اقدامات انجام شده در مجموعه اراضی عباس آباد گفت: تلاش داریم تا پروژه های این اراضی تا دو سال آینده به بهره برداری برسد اما برخی از پروژه ها که به سرمایه گذاری بیشتر نیاز دارند در مدت زمان طولانی تری افتتاح خواهد شد.
به گزارش مهر، بهنام اتابکی افزود: اراضی عباس آباد و امکانات پیش بینی شده برای آن در وسعتی به مساحت ۵۶۰ هکتار، آخرین فرصت ایجاد امکانات تفریحی – فرهنگی و ورزشی و فضای سبز و تفرجگاهی است که در مهمترین شریان تنفسی پایتخت ایجاد می شود و از همین رو نیازمند توجه ویژه و سرمایه گذاری مطلوب است.
وی با اشاره به پروژه های در دست ساخت این مجموعه اظهار کرد: باغ موزه دفاع مقدس تا اواخر سال جاری، باغ نوروز تابستان سال آینده باغ گل سال آینده و پل ابریشم نیز در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد.
اتابکی خاطر نشان کرد: زمان بندی اجرای پروژه تا دو سال آینده پیش بینی شده است اما تکمیل و ساخت برخی از پروژه های بزرگ تر آن مانند سالن اجتماعات ۵ هزار نفره نیاز به زمان بیشتری دارد.
وی افزود: برای این اراضی ظرفیت حدود ۲۸هزار واحد خودرو پارکینگ جانمایی شده است که نیاز به سرمایه گذاری داریم تا آن را زیر زمین بنا کنیم تا محوطه از شکل فضای سبز خود خارج نشود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.