افزایش سن بازنشستگان مشاغل تخصصی

0

معاونت توسعه و سرمایه انسانی ریاست جمهوری با ابلاغ بخشنامه ای به همه دستگاه های اجرایی سنوات خدمت لازم برای بازنشستگی مشاغل تخصصی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر می‌باشند را ۳۵ سال تعیین کرد.
به گزارش consbank به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی بنابه پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و به استناد قانون مدیریت خدمات کشوری و با عنایت به ابهامات و سوالات فراوان دستگاه های اجرایی و صندوق‌های بازنشستگی اجرایی و صندوق‌های بازنشستگی در رابطه با شرایط بازنشستگی مندرج در قانون مدیریت خدمات کشوری، افزایش سن بازنشستگان مشاغل تخصصی را تصویب کرد.
براساس بخشنامه معاونت توسعه و سرمایه انسانی ریاست جمهوری سنوات خدمت لازم برای بازنشستگی مشاغل تخصصی که داری مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر می‌باشند، (۳۵) سال است.
این بخشنامه همچنین اجازه می دهد، دستگاه های اجرایی شاغلان مشمول این بخشنامه را با درخواست خود آنها برای سنوات بالاتر از (۳۰) سال، بازنشسته کنند.
براین اساس همچنین دستگاههای اجرایی می‌توانند شاغلان مشاغل تخصصی دارای مدرک کارشناسی و پایین تر را به شرط داشتن (۳۰) سال سابقه خدمت بازنشسته کند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.