افزایش تقاضا برای تجهیزات سنگین ساخت و ساز تا مرز ۲۰۷ بیلیون دلار تا ۲۰۲۳

0
Road construction machinery on the construction of highway S6, Goleniów, Poland

بر اساس مطالعات اخیر، تقاضا برای تجهیزات سنگین ساخت و ساز در طول ۵ سال آینده رشد زیادی خواهد داشت. بازار تجهیزاتی از قبیل ماشین آلات حفر تونل و تجهیزات تخریب در سال گذشته هزینه ای حدود ۱۳۲٫۳۶ بیلیون دلار در بر داشت که با توجه به نرخ رشد سالانه حدود ۷٫۸ درصد، تا سال ۲۰۲۳ به ۲۰۷٫۷ بیلیون دلار خواهد رسید.

افزایش سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ در زیرساخت ها و افزایش فعالیت های ساخت و ساز در بازارهای نوظهور، عامل اصلی این افزایش تقاضا برای تجهیزات سنگین ساخت و ساز می باشد.

این رشد روز افزون تحت تأثیر کارخانجات و تأمین کنندگان تجهیزات سنگین ساخت و ساز شامل کاترپیلار، لیبهر، ترکس، ولوو و هیتاچی هستند.

تجهیزات ساخت و ساز دیگری که به شدت در حال رشد هستند، درون ها می باشند و مطالعات اخیر نشان می دهند که چگونه تکنولوژی درون می تواند منجر به صرفه جویی های زیاد برای پیمانکاران و سایر شرکت های فعال در صنعت شود.

مطالعه ای که اخیراً روی تأثیر درون ها بر اقتصاد انگلستان انجام شده است، بیانگر این موضوع می باشد که درون ها می توانند حدود ۲ درصد، معادل ۵۵٫۸ بیلیون دلار به تولید ناخالص داخلی بیفزایند و بخش ساخت و ساز در میان بسیاری از صنایع از این افزایش بهره وری، بهره مند می شود.

استفاده از درون ها در طول چرخه عمر یک پروژه، سبب رکورد بی نظیری از همه فعالیت ها، افزایش اثربخشی برنامه ریزی و حذف بحث و مجادلات در مورد وضعیت پروژه خواهد شد.

تجهیزات سنگین ساخت و ساز

تجهیزات سنگین ساخت و ساز

تجهیزات سنگین ساخت و ساز

تجهیزات سنگین ساخت و ساز

تجهیزات سنگین ساخت و ساز

تجهیزات سنگین ساخت و ساز

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.