افزودن رنگ به فضای خانه بدون نیاز به رنگ کردن دیوارها

0
افزودن رنگ به فضای خانه

این یک داستان قدیمی است، شما یک آپارتمان یا خانه را اجاره می کنید، اما اجازه رنگ کردن دیوارها را ندارید. ممکن است رنگ دیوارها سفید یا بژ باشد و از نظر شما بی روح به نظر برسد. ممکن است دیوارهای خانه اجاره ای رنگ داشته باشند، منتهی مور علاقه شما نباشد. با ما باشید تا راههایی را برای افزودن رنگ به فضای خانه به شما ارائه دهیم.

استفاده از وسایل رنگی

افزودن رنگ به فضای خانه

اگر شما اجازه رنگ کردن دیوارها را ندارید، یک استراتژی برای افزودن رنگ به فضای خانه این می باشد که وسایل یا مبلمان را در رنگ های خیره کننده تهیه کنید. اگر بودجه کافی برای این کار ندارید، می توانید از پارچه های رنگارنگ به عنوان رومیزی یا رومبلی و یا حتی روی صندلی ویا تختخواب استفاده کنید.

استفاده از تزئینات رنگی بر روی دیوار

افزودن رنگ به فضای خانه

می توانید با اضافه کردن تزئینات ساده رنگی بر روی دیوار، جلوه دیگری به فضا ببخشید. استفاده از چند اثر رنگی ساده و کوچک در کنار هم بر روی دیوار، تأثیر قابل توجهی روی چشم انداز فضا خواهد گذاشت.

خرید مبلمان بزرگ و رنگی

افزودن رنگ به فضای خانه

خرید مبلمان بزرگ و رنگی، راه حلی ساده می باشد که ملزم به صرف هزینه خواهد بود، اما بدون شک تأثیر قابل توجهی بر روی فضا خواهد گذاشت. به خصوص در فضایی با دیوارهای سفید خسته کننده، قرار دادن یک مبلمان رنگارنگ بزرگ در مقایسه با چند تکه اثر هنری کوچک، جلوه بیشتری به فضا خواهد بخشید.

تکرار رنگ در مقیاس کوچک

افزودن رنگ به فضای خانه

شما می توانید به تکرار از وسایل رنگی کوچک جهت افزودن رنگ به فضای خانه استفاده کنید. هنر تکرار وسایل در خانه سبب ایجاد فضایی گرم و راحت، منسجم و مرتبط خواهد شد. هنگامی که شما هنر تکرار را در مورد رنگ ها به کار می گیرید، گویی که در فضا رنگ می پاشید.

استفاده از جزئیات رنگی غیرمنتظره

افزودن رنگ به فضای خانه

راه دیگر بالابردن تأثیر رنگ در فضا و افزودن رنگ به فضای خانه استفاده از روش های غیرمنتظره می باشد. استفاده از رنگ در چارچوب یک اثر هنری یا لبه های آینه، پایه های لامپ، گیره نگهدارنده پرده، نمونه هایی از این قبیل می باشند. با توجه به اینکه اینها مواردی هستند که شما انتظار ندارید رنگی باشند، هنگامی که از رنگ در آنها استفاده می کنید، بسیار جلب توجه می کنند.

استفاده از یک رنگ خاص به صورت متمرکز

افزودن رنگ به فضای خانه

به جای استفاده پراکنده از رنگ ها، با انتخاب یک بخش بزرگتر و استفاده از یک رنگ خاص، این کار را به صورت متمرکز انجام دهید. به این صورت رنگی که به کار برده اید مانند یک نقطه کانونی عمل کرده و برجسته تر به نظر می رسد.

خلق یک اثر هنری بزرگ با رنگ های شاد

افزودن رنگ به فضای خانه

هنگامی که اجازه رنگ کردن دیوارها را ندارید، از نقاشی روی یک بوم بزرگ استفاده کنید. با ایجاد یک اثر هنری جذاب رنگی و افزودن رنگ به فضای خانه، شور و حال را به فضای اتاق خواهید آورد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.