امضای قرارداد با بانکها برای نوسازی ۱۵ هزار مسکن فرسوده

0

معاون وزیر مسکن با بیان اینکه سرمایه گذاری در بافت های فرسوده حداقل ۲۵ درصد سود دارد گفت: ۱۵هزار واحد مسکونی از ۳۰ هزار واحد مسکونی مورد نظر برای بازسازی در بافت های فرسوده با بانک ها قرارداد منعقد کردند.
احمد صادقی در گفت و گو با فارس افزود: سرمایه‌گذاری در بافت‌های فرسوده سودآور است و حداقل ۲۵ درصد سود دارد و احتمال دارد این سود بیشتر هم باشد.
وی ادامه داد: برخی از سرمایه‌گذاران اقدام به خرید اوراق مشارکت می‌ کنند اما سرمایه گذاری در بافت های فرسوده آنقدر سودآور است که بنده با قاطعیت می گویم حداقل ۲۵ درصد سود در انتظار سرمایه گذاران در بافت های فرسوده است.
مدیر عامل شرکت عمران بهسازی شهری ایران با بیان اینکه تا پایان سال اعتباری بالغ بر ۴۵۰میلیارد تومان برای نوسازی ۳۰ هزار واحد مسکونی در قالب وامهای ۱۵ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است گفت: این اعتبار در سال آینده برای نوسازی۱۳۰هزار واحد مسکونی در نظر گرفته شده، چهار برابر امسال رشد خواهد داشت.
صادقی افزود: برای نوسازی ۳۰ هزار واحد مسکونی از اول آذر ماه امسال ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار بانکی تامین شد و تاکنون هم برای ۵۰ درصد یعنی ۱۵ هزار واحد مسکونی با بانک انعقاد قرارداد شده و بقیه هم به تدریج با بانک ها قرارداد منعقد خواهند کرد.
به گفته معاون وزیر مسکن و شهرسازی ۳ هزار نفر از این تعداد هم قسط اول خود را دریافت کرده‌اند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.