اندیمشک ۱۴ بار لرزید

0

مدیر کل حوادث غیرمترقبه و بازسازی استانداری خوزستان گفت: از شامگاه دیروز تا صبح امروز اندیمشک ۱۴ بار لرزیده است.
به گزارش فارس،شاپور رستمی اظهار داشت: زمین‌لرزه در شهرستان اندیمشک که از شامگاه دیروز آغاز شد، ترس و نگرانی مردم را در پی داشت و موجب شد مردم با وجود سرما، شب را در خیابان‌ها به سر ببرند.
وی افزود: نخستین زمین لرزه در ساعت ۲۳ و ۵۳ دقیقه دیروز در شهرستان اندیمشک ثبت شد که بزرگی این زمین‌لرزه ۹/۴ ریشتر بود. پس از آن نیز پس‌لرزه‌هایی با بزرگی ۱/۴،۴،۲/۳،۶/۳ و‌ سه درجه در مقیاس ریشتر نیز از بامداد تا صبح امروز در این شهرستان اتفاق افتاده است.
مدیر کل حوادث غیرمترقبه و بازسازی استانداری خوزستان خاطر نشان کرد: تا کنون هیچ گونه خسارت جانی و یا مالی از شهرستان اندیمشک اعلام نشده و بررسی‌ها در این شهرستان در حال انجام است.
وی با اشاره به وجود احتمال زمین‌لرزه‌های بزرگ‌تر در این شهرستان گفت: شهرهای معین شهرستان اندیمشک برای امدادرسانی به این شهر آماده‌باش هستند و آمادگی کامل وجود دارد.
رستمی گفت: شهرهای دزفول، شوش، شوشتر و اهواز به عنوان شهرستان‌های معین اندیمشک مشخص شده‌ و گروه‌های امداد رسان خود را در حالت آماده نگهداشته‌اند.
مدیر کل حوادث غیرمترقبه و بازسازی استانداری خوزستان با اشاره به وسعت محدوده زمین‌لرزه‌ها در این شهرستان گفت: چرخه وقوع زمین‌لرزه در اندیمشک شامگاه گذشته تا حوالی شهرستان اهواز نیز رسیده است.
وی تاکید کرد: از صبح امروز تا کنون در شهرستان اندیمشک زمین‌لرزه‌ای اتفاق نیفتاده است.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.