«اوجـالان» سـازنده پنجـره برای هر نوع ساختمان

0

شرکت اوجالان با تجربه چهار ساله خود در زمینه تولید در و پنجره‌های «یو پی وی سی» و شیشه‌های دوجداره و زمینه قبلی ساخت واحدهای مسکونی چه به‌صورت شرکت در مناقصات دولتی و چه به‌صورت شخصی‌ساز، در طول ۱۲ سال اخیر که پشتوانه خوبی برای تولید پنجره‌های «یو پی وی سی» نیز بوده چه از نظر توان تجربی و فنی و چه در زمینه فرهنگ‌سازی و در زمینه ساختمان باعث پیشبرد مضاعف اهداف شده است.
این شرکت با مدیریت مهندس وحید علیزاده فارغ‌التحصیل رشته عمران با پرسنل مجرب و توانمند و در دو فاز تولید اتوماتیک با قابلیت تولید حدود ۱۸۰ دهنه پنجره در روز و دریک شیفت کاری در حال فعالیت است.
واحدهای تولید رباط کریم و شهرستان میاندوآب با تلفیق متناسب شرکت‌های «اوج‌آلان» و «ایده‌آل میاندوآب» به‌صورت یک مجموعه تولیدی بازرگانی به نام «اوج ایده» توان فنی و تولید و ظرفیت اسمی تولید را افزایش و با استفاده از پروفیل‌های ساخت ایران و ترکیه و حتی پروفیل‌های ساخت آلمان در تکمیل سبد کالا برای عرضه به هر سطح توانایی کارفرمایان و متقاضیان گام برداشته است.
با توجه به قابلیت‌های مشروح که نیاز به دپوی مناسب برای پروفیل‌های متنوع و برنامه‌ریزی تولید و زمان‌‌بندی مناسب دارد طبعا این مجموعه را دچار فشارها و مشکلات کرده است.
ولی هدف این مجموعه ساخت پنجره پروفیل «یو پی وی سی» با شیشه دوجداره و جوابگویی به نیازهای متقاضیان در شرایط زمانی و مکانی خاص و هر ساختمان است.
با توجه به شرایط اقتصادی و مقطعی از دیدگاه محصولات ارزان قیمت و دارای صرفه اقتصادی و محصولات متوسط با قیمت متعادل و متناسب و حتی محصولات لوکس با قابلیت‌های بالا و آپشن‌های مطرح بابت انتخاب صحیح این محصولات حاکی از عزم مدیران، مسوولان و کارکنان این مجموعه جهت رسیدن به هدف جلب رضایت متقاضیان و کارفرمایان است.
چرا که برای تامین نیازهای بازار امروز در این مقوله، می‌بایست جوابگوی هر سه طبقه از درخواست‌ها یعنی لوکس و آپشن‌دار، متوسط با کیفیت قابل توجه و ارزان‌تر با قیمت مناسب و در عین حال با رعایت استانداردهای لازم بوده، طبعا دامنه وسیعی از آیتم‌های خرید مواد اولیه، تولید و ساخت با توجه به تنوع سایزها و پروفیل‌ها و قالب‌ها و تیغه‌های متفاوت و با توجه به زمان‌بر بودن این تغییرات متناوب و همچنین انبارداری و تامین پرحجم مواد اولیه متعدد نشانه‌ای از تلاش چهار ساله این گروه است.
این ویژگی‌ها به متقاضیان و کارفرمایان این امکان را می‌دهد تا با داشتن سلیقه‌ها و امکانات خاص از نظر شرایط فنی و مالی موقعیتی از سبد کالاهای این مجموعه و محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.