اولین همایش انبوه‌سازی و مدیریت هوشمند ساختمان

0

اولین همایش انبوه‌سازی، صنعتی‌سازی و مدیریت هوشمند ساختمان فردا در بیرجند مرکز خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
مصطفی امیری، عضو هیات‌مدیره انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان خراسان جنوبی و دبیر این همایش شناخت بیشتر و کاربردی کردن صنعتی‌سازی ساختمان در کنار انبوه‌سازی و ارتقای دانش و اطلاعات مجریان و سازندگان مسکن و انبوه‌سازان در جهت نیل به سیاست‌های دولت و تولید انبوه مسکن را از مهمترین اهداف برگزاری این همایش برشمرد.
امیری با اشاره به اهمیت انبوه‌سازی ساختمان، توجه به پروژه‌های مسکن مهر و ارتقای کیفیت ساخت‌و‌ساز در پروژه‌های مزبور و سایر اقدامات انبوه‌سازی در خراسان جنوبی را از دیگر اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد. وی گفت: در این همایش ۳ کارگاه آموزشی با موضوع صنعتی‌سازی، مدیریت هوشمند ساختمان، نسل جدید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و بهره‌وری انرژی در ساختمان برگزار خواهد شد.
دبیر همایش انبوه‌سازی، صنعتی‌سازی و مدیریت هوشمند ساختمان خراسان جنوبی در ادامه گفت: ۱۰۰ نفر از انبوه‌سازان استان تعیین صلاحیت شده و برای آنان پروانه انبوه‌سازی صادرشده است. وی خاطرنشان کرد: فعالیت انبوه‌سازان از طریق انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان و سازمان مسکن و شهرسازی استان کنترل می‌شود.
دبیر انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان خراسان جنوبی افزود: آنچه امروز انبوه‌سازان با آن مواجه هستند عدم تامین تسهیلات بانکی با توجه به منابع محدود بانک‌ها است.
وی افزود: طی۲ سال اخیر با توجه به سیاست‌های انقباضی صورت گرفته، انبوه‌سازان کشور از تسهیلات انبوه‌سازی به نفع مصرف‌کنندگان و خریداران مسکن محروم شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه عدم تولید مسکن و انبوه‌سازی خیلی از صنایع مرتبط با این صنعت را دچار رکود و کاهش تولید کرده است، افزود: عملکرد این صنایع در بخش‌های مختلف ساختمان شامل کاشی، آجر و فولاد در شهرستان‌ها کاملا مشهود است.بر اساس این گزارش در این همایش از ۳ نفر انبوه‌ساز برتر استان تجلیل خواهد شد و همچنین در حاشیه برگزاری این همایش نمایشگاه جانبی صنعت ساختمان نیز برپا می‌شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.