اولین کنگره مدیریت حرفه ای مسکن و ساختمان برگزار می شود

0

دبیرخانه اولین کنگره بین المللی مدیریت حرفه ای مسکن و ساختمان از برگزاری این کنگره در روزهای ۳۰ دی و ۱ بهمن ماه سالجاری در تهران با مشارکت علمی دانشگاهها و تشکلهای صنفی مسکن خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه اولین کنگره بین المللی مدیریت حرفه ای مسکن و ساختمان، در روزهای ۳۰ دی ماه و اول بهمن سالجاری، اولین کنگره با مشارکت علمی دانشگاه استکهلم سوئد، دانشگاه صنعتی شریف، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و موسسه بین المللی مدیریت و توسعه و با مشارکت تشکل های صنفی مسکن و ساخت و ساز کشور، انبوه سازان، سرمایه گذاران، کارفرمایان و فعالان بخش مسکن و ساختمان در تهران برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، نخستین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه در پروژه های ساختمانی و مسکونی به همراه معرفی محصولات و فن آوری های نوین ساختمانی و مسکونی با هدف ایجاد شبکه های ارتباطی بین مجریان و دست اندرکاران خرد و کلان صنایع مختلف ساختمانی نیز، همزمان با کنگره برگزار خواهد شد.
این رویداد ملی فرصتی کم نظیر را جهت آشنایی با مباحث روز صنعت مسکن وساختمان فراهم می آورد و سخنرانان برگزیده بین المللی از جمله تام رایت طراح برج العرب، رابرت تروپ مدیرعامل شرکت آیداس خاورمیانه به عنوان شرکت طراح بلند مرتبه ترین برج مسکونی دنیا و اندروبام استاد مدیریت و سرمایه گذاری مسکن دانشگاه هاروارد و ریدینگ به ایراد سخنرانی می پردازند.
همچنین شرکت های معظم بین المللی و داخلی به ارائه آخرین تجربیات عملی در زمینه فناوری های انبوه سازی و صنعتی سازی می پردازند. علاوه براین، مدیران شرکت های برجسته مدیریت و بازاریابی مسکن و ساختمان به ارائه راهکاری موفق بازاریابی واحدهای مسکونی و ساختمانی و مدیریت تحت شرایط رکود در ایران، خواهند پرداخت.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.