اپلیکیشن مورفولیو تحقق رؤیای مهندسان

0

اپلیکیشن مورفولیو تحقق رؤیای مهندساننرم‌افزار مورفولیو (Morpholio) که پیش‌تر با هدف تسهیل روند طراحی و ایده‌پردازی فرایند ساخت‌و‌ساز و معماری معرفی شده بود اکنون با دست پر آمده است. اپلیکیشن مورفولیو تحقق رؤیای مهندسان تازگی برای گوشی‌های آیفون با پشتیبانی از سیستم عامل IOS ارائه شد. جدیدترین اپلیکیشن مورفولیو برای پیش‌گیری از بروز خطا و اشتباه در فاز طراحی و سپس اجراست که به‌طور همزمان تمام شرایط پیش‌بینی نشده در سایت، اشتباهات پیمانکار و تغییرات پایان‌ناپذیر مشتریان را در پیش‌فرض خود دارد. کاربر به‌کمک این نرم‌افزار و با درج اطلاعات کلیدی جریان طراحی نیز تمام جزئیات را به مجریان اجرای پروژه منتقل می‌کند. در ساخت این نرم‌افزار از پیش‌رفته‌ترین ابزار طراحی استفاده شده است و مشاورانی توانمند در پیش‌بینی شرایط مختلف به کار گرفته شد.

اپلیکیشن مورفولیو تحقق رؤیای مهندسانمورفولیو به‌طور کلی در چندین شیوه به فعالان حوزه ساخت‌و‌ساز و معماری کمک می‌کند. نخستین شیوه نیز طراحی ای‌آر (AR) در سایت است. به کمک شبکه‌های پیش‌بینی‌شده در فضای این نرم‌افزار،‌ کاربر می‌تواند پرسپکتیوی دقیق برای سازه خود نظر بگیرد ظرف چند ثانیه اسکیس بزند. سپس امکان تصویر گرفتن از پروژه نهایی به همراه شبکه‌های مربع‌مربع مجازی و مشاهده جزئیات وجود دارد. امتیاز دیگر این نرم‌افزار نیز سرعت بالای گزارش از مقیاس‌های گوناگون است. به این ترتیب که با چرخش دوربین موبایل شما به‌سرعت ارتفاع و مقایس‌های هندسی در تولبار بالای نرم‌افزار به کاربر اطلاع داده می‌شود.

اپلیکیشن مورفولیو مجموعه‌ای کامل از طراحی در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا در هر شرایط و زمان بتواند از مجموعه ارزشمند آن برای طراحی کار خود بهره بجوید. از سویی دیگر به‌لطف برنامه‌نویسی درست این اپلیکیشن، ابزار اندازه‌گیری‌ها در قالب گزارشی مجزا به کاربر ارائه داده می‌شود. سرعت انتقال از صفحه‌ای به صفحه دیگر بسیار مهم است. در اپلیکیشن مورفولیو تلاش شده است تا تعداد صفحات نامحدود با  سرعتی فوق‌العاده در برابر کاربران قابل بازبینی و مطالعه باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.