اگر در تهران زلزله بیاید !

0

به گزارش Consbank، مسعود خوانساری در بیست و دومین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران که امروز (پنجم بهمن) با حضور محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه برگزار شد، گفت: در روزها و هفته های گذشته دو حادثه ناگوار داشتیم؛ اول فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی که همه را بهت زده کرد. ایشان سرمایه بزرگی برای مملکت بود و امیدواریم که راه ایشان را ادامه دهیم.
وی ادامه داد: اتفاق دیگر حادثه پلاسکو بود که تعدادی از هموطنان و آتش نشانان جان بر کف جان خودشان را از دست دادند. آتش گرفتن این ساختمان، از رئیس جمهور تا وزرا مختلف را درگیر کرد و حالا اگر یک زلزله ۶ ریشتری در تهران بیاید چه می‌شود؟ وظیفه همه ماست که زلزله در تهران را جدی بگیریم و برای آن تدبیری بیندیشیم که اگر زلزله ای در تهران بیاید چه اتفاقی می افتد و چگونه باید در مورد آن تدبیر کرد.
رئیس اتاق بازرگانی تهران در بخش دیگری از صحبت هایش خطاب به وزیر امور خارجه گفت: حضور آقای ظریف در اتاق بازرگانی مایه افتخار ماست و باید جلسه برای تقدیر و قدردانی از زحمات ایشان زودتر در اتاق برگزار می شد. مطمئنا بخش خصوصی قدر این زحمات را به دلیل مشکلاتی که در زمان تحریم ها وجود داشت به خوبی می داند.
وی ادامه داد: شما افتخاری برای مملکت آفریدید که اگر برجام اتفاق نمی افتاد شاید بحران های زیادی داشتیم. در زمان کوتاهی (حدود یکسال) صادرات و تولید نفت مان دو برابر شد و ارزش افزوده مناسبی را ایجاد کرد. البته هنوز مشکلاتی هم وجود دارد که باید برطرف شود. امیدواریم که این فداکاری ها ادامه پیدا کند تا به نتیجه نهایی برسیم.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.