ایجاد بانک اطلاعاتی شاخص های بهره وری

0

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران از ایجاد بانک اطلاعاتی شاخصهای بهره وری در سازمانها و دستگاه‌های اجرایی استان تهران خبر داد.
به گزارش مهر، نعمت الله ترکی ضمن اعلام این خبر افزود: بانک اطلاعاتی شاخصهای بهره وری در راستای طرح استمرار نظام مدیریت بهره وری در سطح استان، برای ۷۲ دستگاه اجرایی مستقر در استان طی محدوده زمانی سالهای ۸۶-۷۹ ایجاد شده است.
وی اظهار داشت: بانک اطلاعاتی شاخصهای بهره وری دستگاههای اجرایی استان که حاوی ۸۲۰۰ رکورد اطلاعاتی است، امکان بررسی روند رشد بهره وری در سازمانها و دستگاههای اجرایی استان طی برنامه چهارم توسعه و شناخت موانع و محدودیت های موجود در هر یک از آنها فراهم می آورد.
ترکی راه اندازی این بانک اطلاعاتی را اولین گام در جهت پیاده سازی چرخه مدیریت بهره وری در دستگاههای اجرایی استان تهران دانست و خاطرنشان کرد: اجرایی نمودن مراحل بعدی چرخه بهره وری نیز در سال جاری که سال حرکت به سوی اصلاح الگوی مصرف نامگذاری شده، در دست اقدام است که انتظار می رود برنامه های ارتقای بهره وری در جهت افزایش کارایی، اثربخشی و رضایت مندی ارباب رجوع در تمامی سازمانها و دستگاههای اجرایی استان به طور موثر عملیاتی شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.