ایده هایی برای داشتن یک اتاق نشیمن رنگارنگ

0
اتاق نشیمن رنگارنگ

اتاق نشیمن بعد از اتاق خواب، تنها اتاقی است که ساکنین خانه زمان زیادی را در آنجا می گذرانند. به همین دلیل در نظرگرفتن یک دکور دوست داشتنی برای این فضا ضروری است. وجود رنگ ها، شور و حال بیشتری به این فضا می بخشد. رنگ عامل مهمی در دکوراسیون محسوب می شود، با این حال باید از به کار بردن بیش از حد رنگ ها خودداری کرد و به صورتی متعادل، آنها را در دکوراسیون اتاق نشیمن به کار برد. در این مطلب، ایده هایی برای داشتن یک اتاق نشیمن رنگارنگ ، به شما ارائه خواهیم داد.

برجسته نمودن دیوارها با رنگ

اتاق نشیمن رنگارنگ

ساده ترین راه برای افزودن رنگ به دیوارهای اتاق نشیمن، رنگ آمیزی دیوارها به رنگ های مکمل است. می توانید یک دیوار را به عنوان دیوار کانونی انتخاب کرده و رنگ مورد نظرتان را به آن دیوار اضافه نمایید. جدا از رنگ آمیزی دیوارها، کاغذرنگی با طرح های متنوع و یا کاشی های دیواری نیز می توانند یکنواختی فضا را بشکنند و یک اتاق نشیمن رنگارنگ خلق کنند.

افزودن رنگ به اتاق نشیمن با پارچه مبلی مناسب

اتاق نشیمن رنگارنگ

اگر می خواهید به گونه ای ملایم تر و ظریف تر رنگ را به فضای اتاق نشیمن بیفزایید، بهترین راه برای انجام این کار افزودن رنگ با استفاده از مبلمان یا دیگر وسایل خانه می باشد. می توانید با انتخاب مبلی به رنگ روشن و پررنگ و یا حتی کوسن هایی با پارچه های طرح دار، رنگ را به فضای اتاق نشیمن بیفزایید.

افزودن رنگ با استفاده از نورپردازی

اتاق نشیمن رنگارنگ

روشنایی و نورپردازی یک جنبه مهم اتاق نشیمن می باشد و می تواند برای افزودن رنگ در حین روشن نمودن فضا مورد استفاده قرار گیرد. می تواند با استفاده از انواع وسایل روشنایی در شکل ها و رنگ های متفاوت، یک اتاق نشیمن رنگارنگ و دلنشین خلق کنید.

استفاده از گیاهان

اتاق نشیمن رنگارنگ

گیاهان به گونه ای شگفت انگیز، رنگ را به هر فضایی می افزایند. فضا با وجود گیاهان، آرامش بخش تر می شود. استفاده از گیاهان، راهی کم هزینه و راحت برای افزودن و روح بخشیدن به فضا می باشد. گیاهان علاوه بر افزودن رنگ به فضا، محیط داخل اتاق را تازه تر می نمایند.

آثار هنری بر روی دیوار

اتاق نشیمن رنگارنگ

با توجه به اندازه دیوار، می توان آثار هنری مناسبی را بر روی آن نصب کرده و فضای اتاق را رنگین تر ساخت. می توانید از مجموعه ای از آثار هنری در کنار هم استفاده کنید.

افزودن رنگ با استفاده از فرش

اتاق نشیمن رنگارنگ

می توانید با انتخاب یک فرش با رنگی زنده و یا طرحی واقعی، پویایی و جنب و جوش را به فضای اتاق نشیمن بیفزایید.

استفاده از کوسن های رنگی

اتاق نشیمن رنگارنگ

استفاده از کوسن های رنگی راهی ساده برای داشتن یک اتاق نشیمن رنگارنگ می باشد. تنها با استفاده از کوسن های رنگی بدون هیچ تغییر دیگری می توانید رنگ را به اتاق بیاورید. طرح ها، رنگ ها و جنس پارچه کوسن ها نقش مهمی در کسب یک چشم انداز مطلوب دارد. بایستی از مفهوم کنتراست هنگام انتخاب رنگ کوسن ها پیروی کنید.

پرده ها

اتاق نشیمن رنگارنگ

اگر می خواهید در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی، رنگ را به فضای نشیمن بیفزایید، رنگ پرده ها در ایجاد یک فضای پرجنب و جوش به شما کمک خواهد کرد. می توانید با انتخاب رنگ مناسب پرده، کنتراست زیبایی در فضا ایجاد کنید. رنگ پرده ها را مطابق با حسی که در طول روز و شب ایجاد می کنند، انتخاب کنید. رنگ پرده ها نقش مهمی در نوع و چگونگی انعکاس نور طبیعی به فضای داخل دارد.

وسایل دکوری رنگی

اتاق نشیمن رنگارنگ

حتی کوچکترین چیزها، بزرگترین تأثیر را خواهند داشت. اگر نمی خواهید تغییرات گسترده ای در فضا ایجاد کنید، می توانید تنها با انتخاب برخی از وسایل دکوری رنگی، فضایی متعادل ایجاد کنید. حتی رنگ دستگیره ها و یا رنگ درب کابینت ها می تواند تأثیر فوق العاده ای در فضا داشته باشد.

رنگ یک عامل ضروری و مهم در طراحی است و اتاق نشیمن یکی از فضاهای مهم در خانه می باشد. پس با بکارگیری درست و به جای رنگ ها و ایجاد یک اتاق نشیمن رنگارنگ ، اتاق نشیمن را به فضایی دلنشین برای ساکنین خانه تبدیل سازید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.