بازار داغ وام مسکن

0

در حال حاضر بازار خرید و فروش وام‌های خرید مسکن با نزدیک شدن به سال نو داغ شده است؛ چراکه اکثر مشاوران املاک نظر به این مساله دارند که با توجه به پیدایش رونق در بازار مسکن، بازار خرید و فروش وام‌های مسکن هم با رونق مواجه خواهد شد.
به‌خصوص اینکه در بیشتر مناطق تهران خریداران این روزها به دنبال خرید واحدهایی می‌باشند که از وام خرید مسکن بهره‌مند هستند یا اگر واحدی از این شرط ویژه بهره‌مند نباشد، خریدار خود برای خرید وام به بازار مراجعه می‌کند.
در این بین برخی از بنگاهداران به خریداران وام توصیه دارند که اگر قصد خرید وام را دارند هرچه سریعتر خریداری کنند، زیرا با نزدیک شدن به اواخر سال ممکن است قیمت فروش وام رشد داشته باشد.
به نوشته دنیای اقتصاد، هم‌اکنون قیمت‌های پیشنهادی وام ۱۸ میلیون تومانی مسکن با ضامن، در تهران از دو میلیون و ۹۵۰ هزار تا سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت پیشنهادی وام ۱۸ میلیون تومانی بدون ضامن در تهران از دو میلیون و ۷۰۰ هزار تا سه میلیون و ۵۰ هزار تومان در بازار مسکن به فروش می‌رسد.
از دیگر وام‌هایی که در بازار مسکن خرید و فروش می‌شود وام جانبازی است که در حال حاضر در بازار بسیار کم است، زیرا تعدادی از بنگاهداران اظهار می‌کنند که این وام پرداخت نمی‌شود و میزان آن در بازار بسیار کم است، اما یک مشاور اظهار می‌کند که وام جانبازی ۱۸ میلیون تومانی، این روزها به قیمت ۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.