بازنشستگان کشوری بانک خصوصی تاسیس می کنند

0

رئیس سازمان بازنشستگی کشوری از تاسیس بانک خصوصی امیرکبیر خبر داد و گفت: این بانک برای اعطای تسهیلات در خدمت بازنشستگان خواهد بود و بازنشستگان سهامداران این بانک خواهند بود.
به گزارش مهر، محمد ابراهیم طوبایی در چهارمین همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان که صبح روز یکشنبه با حضور وزیر رفاه و جمعی از نمایندگان مجلس در تالار وحدت برگزار شد بر توجه جدی به قشر بازنشسته و تامین معیشت و رفاه این قشر تاکید و گفت: دولتمردان و نمایندگان مجلس و مجموعه مسئولان نظام رویکردی دارند که به پیشکسوتها و بزرگترها توجه ویژه داشه باشند و شأن و حرمت آنان را حفظ کنند و موجب رضایت نسبی این عزیزان را فراهم آورند.
وی گفت: امیدواریم مسئولان جدید وزارت رفاه و مسئولان دولت همانند گذشته و حتی قویتر و محکمتر روند کنونی را ادامه دهند و موجب خرسندی بازنشستگان را فراهم آورند.
رئیس سازمان بازنشستگی کشوری به ایجاد بانک نخبگان کشوری اشاره کرد و گفت: برای دستیابی به گنجینه علم و دانش کشورمان ابتکاری برای ایجاد بانک نخبگان کشوری انجام شد و امیدواریم این مجموعه عظیم انسانی را در خدمت دولتمردان و آحاد جامعه داشته باشد و ضمن سپاسگزاری از شان و منزلت آنان بهره کافی از تجربه آنان ببریم.
طوبایی خاطرنشان کرد: قطعا منابع نفتی ما پایان خواهد یافت اما اندیشمندان و بزرگان و نخبگان همچون ستارگانی خواهند درخشید و جامعه ما از تلالو نورانی آنان استفاده خواهند کرد.
وی همچنین در ارتباط با تاسیس بانک خصوصی امیرکبیر نیز گفت : این بانک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور در حال شکل گیری است و مقدمات آن فراهم شده است و مراحل مقدماتی کار جهت اخذ مجوز انجام شده است و امیدواریم با پیگیری وزارت رفاه این بانک عظیم در کشور شکل گیرد و بتواند در بخش معیشتی و ارائه تسهیلات در خدمت بازنشستگان باشد.
وی تصریح کرد: آنچه این بانک را با سیار بانکها متمایزمی کند حضور گسترده و میلیونی بازنشستگان است و اینکه این قشر را به عنوان سهامداران این بانک خواهیم داشت.
رئیس سازمان بازنشستگان خاطرنشان کرد: در حال حاضر حقوق سالانه بازنشستگان۷ هزار میلیارد تومان است و سال آینده این میزان ۸ هزار میلیارد تومان است که زمانی که این پول در این بانک قرار می گیرد رسوب این پول به نفع بازنشستگان خواهد بود.
طوبایی هدف از ایجاد این بانک را خدمت به توسعه نظام اقتصادی و خدمت به بازنشستگان عنوان کرد و افزود : این بانک در سراسر کشور شعبه خواهد داشت.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.