بازگشت هزینه‌های تونل توحید مهم نیست

0

سخنگوی شورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت احداث تونل توحید گفت: پروژه تونل توحید برای تهران ضروری است و بار ترافیک منطقه توحید، نواب و جمهوری را بسیار کاهش می‌دهد.
به گزارش ایلنا، خسرو دانشجو عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان این مطلب افزود: ضرورت احداث تونل در محدوه بزرگراه نواب و جمهوری احساس می‌شد، چندین دهه قبل در این مورد کارهای کارشناسی شده و لزوم احداث این تونل به تایید رسیده است.
سخنگوی شورای شهر تهران تاکید کرد: تمام کارشناسان شهری و حمل و نقل و ترافیک بر مفید بودن پروژه تونل توحید اتفاق نظر دارند، چرا که این پروژه ارتباط بین شمال و جنوب تهران را برقرار می‌کند.
وی با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در تونل توحید گفت : در برخی اظهار نظرها گفته می‌شود که با توجه به صرفه‌جویی در سوخت و کاهش آلودگی هوا تا دو سال آینده این سرمایه برگشت می‌کند، این که سرمایه‌گذاری‌ها تا چند سال بر می‌گردد، اصلا موضوع مهمی نیست، چرا که شهرداری تهران باید در شهر هزینه‌هایی صورت دهد تا شهر برای زندگی محل بهتری باشد. شهرداری باید به مردم خدمت کند. اگر هزینه‌های انجام شده در تونل توحید به جای دو سال در ۱۰ سال به شهر بازگردد، چیزی از ارزش این پروژه کم نمی‌کند، چرا که تهران به تونل توحید نیاز دارد.
عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران یادآور شد: البته نباید نگاه غیر واقع بینانه به این پروژه داشت، چرا که غلو کردن در مورد ارزش تونل توحید باعث ضربه خوردن آن می‌شود
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.