با ۲۵ میلیون تومان در تهران صاحبخانه شوید

0

این روزها اکثر مشاوران املاک در تهران با نوع تقاضای کنونی خریداران ملک آشنا شده‌اند. به همین خاطر بیشتر بنگاهداران سعی در فایل کردن واحدهای مسکونی که وام خرید به آنها تعلق می‌گیرد را دارند؛ چراکه بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی وام‌دار مدتی است که داغ شده است.
در حال حاضر در برخی از مناطق تهران به خصوص در مناطق جنوب و شرق میزان فروش واحدهای مسکونی وام‌دار نسبت به سایر مناطق دیگر افزایش یافته است.
به‌طوری که متقاضی مسکن می‌تواند در محله‌ای همچون نواب یک واحد ۴۵متری را با ۲۵ میلیون تومان پول نقد خریداری کند و خودش را برای پرداخت اقساط وام ۱۸ میلیونی نیز آماده کند.
اغلب مشاوران املاک فعال در مناطق جنوب و شرق تهران، علت زیاد شدن واحدهای مسکونی فروشی وام‌دار در این محدوده‌ها را به “دنیای اقتصاد” این گونه شرح دادند: طی چند ماه گذشته اکثر خریدارانی که نزد ما مراجعه می‌کردند به علت آنکه سرمایه کمی برای خرید ملک داشتند به دنبال واحدهای وام‌دار بودند و در این بین مشاوران املاک همیشه منتظر هستند تا متوجه نوع نیاز مشتریان خود شوند تا همان کالای مورد نیاز را به بازار عرضه کنند و همین نوع تقاضای خریداران در ماه‌های اخیر باعث شد تا بر تعداد فروش واحدهای مسکونی وام‌دار در بازار مسکن افزوده شود.
البته برخی دیگر از مشاوران املاک نظر به این مساله دارند که به دلیل آنکه قدرت خرید افراد در محدوده‌هایی از مناطق جنوب و شرق تهران ضعیف است بیشتر مالکان سعی می‌کنند تا وام خرید مسکن را تحت هر شرایطی برای واحد فروشی خود در نظر بگیرند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.