برج فضا پیمای زوملاین

0
به گزارش Consbank، طراحی برای تولید کننده ی خودرو صنعتی زوملاین به دنبال طرح های سابق آمفیبین آرک برای مرکز نمایشگاه تغییر شکل یافته سفارش داده شده است تا میزبان نمایشگاه شرکت و نمایش محصولات باشد. شاخصه ی ارتفاعی هر دو برج پیشنهاد شده با ۱۹۹٫۲ متر بلندا به سال تأسیس شرکت ۱۹۹۲ ارجاع دارد.
اولین طراحی شامل یک برج اداری بیرون زده می باشد, با هفت سلول الهام گرفته از سفینه ی فضایی که از یک طرف بیرون زده است. این هفت سفینه ی فضایی نمایانگر هفت بنیانگذار شرکت می باشد. 
پنج ساختمان بین ۸۰ و ۱۰۰ متر اطراف برج ساخته خواهد شد. حال آنکه یک ساختمان تغییر شکل یابنده کوچک در پایه نشسته است. طراحی دوم برای یک جفت آسمانخراش شامل یک برج اداری توام با یک هتل ۲۸۰ متری است.
طراحی معماران بر اساس تصویر یک راکت در حال پرتاب در کنار سازه ی حامی اش می باشد. طرح برج های دوقلو از سفینه های فضایی راکت حامل لانگ مارچ الهام گرفته, برج متحرک این راکت را شرکت زوملاین ساخته است. 
هتل با یک نمای بیرونی مستحکم تجسم یافته, در حالی که ساختمان مرکزی در قامت توده ای از ساختمان های جعبه مانند با اسکلت فلزی اکسپوز که به داربست ها بر می گردد, طراحی شد. 
یک پل به یک استخر شنای متغیر در بالای برج ها اضافه شده هم چنین یک سکوی پنج طبقه در سراسر کف کشیده شده است. ویژگی های اولیه ی ما برای طراحی مرکز نمایشگاه زوملاین در جایگاه ” فرا پیشرو” , ” خطرناک” و ” مهیج” توسط خوانندگانش بازنمود شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.