برخورد قاطع با ساخت وساز خارج از محدوده تهران

0

رییس شورای اسلامی شهر تهران با درخواست از شهروندان برای عدم خرید زمین و انجام ساخت و ساز در اراضی و زمین‌های خارج از محدوده تهران گفت: دستگاههای ذیربط به شدت با ساخت وسازهای خارج از محدوده شهری تهران برخورد می‌کنند.
به گزارشConsBank  به نقل از ایرنا، مهدی چمران تصریح کرد: شهروندان به امید اینکه روزی زمین‌هایی که در خارج از محدوده تهران قرار دارد، در محدوده شهری قرار می‌گیرند، پول‌ها و سرمایه هایشان را دور نریزند.
وی با اشاره به اینکه شهر تهران از لحاظ جمعیت و توسعه فیزیکی امکان رشد ندارد، تاکید کرد: نباید اجازه داد که برخی افراد سودجو از فرصت‌ها سوء استفاده کنند و به ساخت وسازهای غیرمجاز روی آورند.
رییس شورای اسلامی شهر تهران به انجام ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاهای حریم جنوب تهران اشاره و خاطرنشان کرد: متاسفانه ساخت وسازهای غیرمجاز در جنوب شهر از شمال شهر و بالای ارتفاعات یک هزار و ‪ ۸۰۰‬متر بیشتر شده است که دستگاههای متولی باید برای برخورد اقدام کنند.
چمران اظهار داشت: محدوده شهر تهران در طرح جامع و تفضیلی شهر مشخص شده و این فکر که روزی محدوده شهر تهران افزایش می‌یابد، اشتباه است.
وی تاکید کرد: شهروندان و تعاونی‌های مسکن باید پیش از هرگونه اقدام ساخت وساز در اطراف شهر تهران، از شهرداری و شورای شهر تهران در مورد قرار داشتن زمین‌ها در محدوده شهری سووال کنند تا بعد دچار مشکلات و زیان‌های مختلف در زمینه ساخت وسازهای غیرشهری نشوند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.