بررسی ساخت‌وساز‌های بی رویه در مجمع نمایندگان تهران

0

مجمع نمایندگان تهران فردا در جلسه‌ای با حضور استاندار، مسئولین شهرداری و نیروی انتظامی بحث حساس ساخت و ساز‌های بی رویه در اطراف شهر تهران را بررسی خواهند کرد.
پرویز سروری نماینده تهران در مجلس ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: مجمع نمایندگان تهران فردا در جلسه‌ای، موضوع حساس ساخت و ساز‌های بی‌رویه اطراف تهران را بررسی خواهند کرد.
وی با اشاره حوادث پس از انتخابات خاطر نشان کرد: در این وضعیت، عده‌ای فرصت طلب در این شرایط سوء استفاده کرده و ساخت و ساز‌هایی بی رویه را در اطراف شهر تهران شروع کردند که این موضوع تهدید بزرگی برای شهر تهران است.
این نماینده تهران خاطرنشان کرد: جلسه فردا با حضور استاندار، مسئولین شهرداری، نیروی انتظامی و نمایندگان تهران برگزار خواهد شد.
سروری در خصوص مباحث مطرح شده در این جلسه خاطرنشان کرد: بعد از بررسی و کنکاش این موضوع مهم قرار است، گزارشی مستوفی از سوی مسئولان مربوطه ارائه و راهکارهایی برای جلوگیری از این معضل مطرح شود.
عضو مجمع نمایندگان مجلس هشتم تهران تصریح کرد: در جلسه گذشته مجمع نمایندگان تهران بخشی از این موضوع مطرح و بررسی و قرار شد نمایندگان مجمع این موضوع را پیگیری کنند و حتی بازدیدهای را از مناطق مذکور داشته باشند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.