بررسی لایحه نوسازی و عمران شهری در کمیسیون عمران مجلس

0

عضو کمیسیون عمران با اشاره به بررسی لایحه قانون نوسازی و عمران شهری در جلسه امروز کمیسیون عمران، گفت: در این جلسه چگونگی الحاق و خریداری زمینهای مجاور طرحها و پروژه‌های عمرانی بررسی می‌شود.
محمدرضا حسین‌نژاد در گفت‌وگو با فارس ، اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون عمران لایحه ماده ۱۹ قانون نوسازی و عمران شهری اصلاح می‌شود.
وی با اشاره به برگشت این لایحه از شوری نگهبان، اضافه کرد: همچنین اصلاحاتی در برخی از مواد ماده ۱۹ قانون نوسازی و عمران شهری در خصوص چگونگی واگذاری و الحاق زمین‌های مجاور طرح‌های در حال اجرا، انجام می‌شود. نماینده شیروان با اشاره به رای‌گیری برای برخی تغییرات در بعضی از مفاد لایحه جامع منابع طبیعی و آبخیز‌داری، تصریح کرد: عضویت سازمان مسکن و شهرسازی در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها در رابطه با ساخت و سازهای غیرمجاز و مجازات‌های آنها و رای‌گیری الحاق جمهوری اسلامی ایران به پروتکل آمادگی و مقابله و همکاری در برابر سوانح و آلودگی ناشی از خطرات کارخانجات ساخت سموم و مواد شیمیایی از دیگر موارد مورد رای‌گیری در جلسه امروز است.
به گفته وی الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی نایروبی و کنوانسیون مدارک شناسایی دریانوردان و کنوانسیون مسئولیت مدنی برای خسارت‌های آلودگی نفت و کشتی‌های نفتکش از دیگر موارد مورد رای‌گیری در جلسه امروز کمیسیون عمران است.
این عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه معاونان وزیر راه و ترابری در جلسه امروز کمیسیون عمران حضور می‌یابند، عنوان کرد: عملکرد برنامه چهارم توسعه و بررسی برنامه پنجم توسعه در حوزه راه در جلسه امروز جمع‌بندی خواهد شد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.