بودجه‌عمرانی غیر کارشناسی تخصیص یافته است

0

عضو کمیسیون انرژی مجلس اعتبارات عمرانی لایحه بودجه ۸۹ کل کشور را غیرکارشناسی توصیف کرد و گفت: در این لایحه همانند روال گذشته برای مناطق محروم کشور اعتبارات کمتری نسبت به بقیه مناطق در نظر گرفته شده است.
به گزارش consbank به نقل از توانا ، سیروس سازدار با اشاره به اینکه نمی‌توان بودجه سال ۸۹ کل کشور را عدالت محور دانست، تأکید کرد: پروژه‌های در حال اجرا در مناطق محروم کشور در بودجه مورد کم لطفی دولت قرار گرفته است.
سازدار افزود: همانند روال گذشته استانهای برخوردار از امکانات بیشتر از اعتبارات عمرانی بهره‌مند هستند و استان‌های محروم از اعتبارات کمتری برخوردارند.
وی بودجه‌های عمرانی را غیر کارشناسی توصیف و عنوان کرد: افزایش ناچیزی در اعتبارات عمرانی نسبت به گذشته در بودجه سال ۸۹ کل کشور دیده می‌شود که این رقم با توجه به تقسیم‌بندی منطقه‌ای در کشور محاسبه نشده است.
نماینده مردم مرند و جلفا با اشاره به اینکه باید پروژه‌های عمرانی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، تصریح کرد: اگر در بودجه سال ۸۹ کل کشور قیمت نفت واقع‌بینانه‌ دیده شود، بودجه‌های عمرانی بیشتر به سمت پروژه‌های زیربنایی سوق داده خواهند شد که این بحث در بودجه‌های عمرانی محسوس نمی‌شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.