بیمه مشترکان گاز با هزینه ۵۰۰ ریال این هفته نهایی می‌شود

0

با روند خصوصی‌سازی‌ در شرکت گاز باید خدمات این شرکت به مشترکان در مقابل حوادث ناشی از نشت گاز و یا قطع ناخواسته جبران شود.
براساس قانون بودجه سال‌جاری، شرکت ملی گاز موظف بود تا مشترکان را در مقابل حوادث ناخواسته بیمه کند.براساس این مصوبه هزینه بیمه از مشترکان دریافت می‌شود که براساس قانون مصوب مجلس این هزینه در مناطق روستایی ۲۵۰ ریال و در مناطق شهری ۵۰۰ ریال است.این مصوبه مجلس از ابتدای سال باید اجرا می‌شد ولی هنوز اجرایی نشده است.
براساس اعلام شرکت ملی گاز تاخیر در اجرای قانون مشکل متن آن بود که موجب تاخیر در اجرای آن شد ولی مدیرعامل این شرکت به ایسنا اعلام کرده که بیمه مشترکان گاز در زمستان امسال اجرایی می‌شود.
مصطفی کشکولی مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرده که در حال حاضر مزایده انتخاب شرکت بیمه برای همه استان‌ها در حال انجام است و با خاتمه این مرحله به‌نظر می‌رسد در هفته آینده نهایی شود. هنوز سقف پوشش بیمه‌ و جزئیات آن که خسارت در چه شرایطی پرداخت می‌شود مشخص نیست.
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران افزود: به محض مصوب‌شدن، با شرکت‌ بیمه‌ای که برنده شود، قرارداد امضا و از همان موقع شرکت گاز متعهد می‌شود.وی درباره‌ بیمه‌ مشترکان شهری و روستایی گاز طبیعی گفت: موضوع بیمه مشترکان در مجلس شورای اسلامی مصوب شده و در قانون بودجه امسال هم هست، ولی مصوبه‌ قبلی اشکالاتی داشت که رفع آن مدتی طول کشید.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.