تجاوز برخی از تعاونی‌های مسکن آذربایجان شرقی به زمینهای عمومی

0

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی اعلام کرد: برخی از تعاونی‌های مسکن در این استان به ویژه در تبریز با رانت خواری به زمین های عمومی تجاوز کرده‌اند.
به گزارش consbank ازمهر ، مالک اژدرشریفی اظهار داشت: این تعاونی‌های مسکن با بهره‌گیری از رانت به زمین‌های دولتی تجاوز و با ساخت و سازهای غیر مجاز اقدام به فروش آنها کرده‌اند.
وی گفت: تلاش می شود در عین حال که با متجاوزان به بیت‌المال مسلمانان به شدت برخورد می شود اما از وارد آمدن خسارت به خریداران واحدهای مسکونی پیش فروش شده توسط این تعاونی ها نیز جلوگیری گردد.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی اضافه کرد:«متخلفان باید تاوان تجاوز به زمین های دولتی را بپردازند و دادگستری آذربایجان شرقی مادامی که من در این مسند هستم پیگیر موضوع خواهد بود».
شریفی ادامه داد: در سایه برخورد با یکی از این تعاونی‌های مسکن متخلف، ۱۳۲ هکتار از اراضی دولتی بازپس گرفته شده و ۵۰ هکتار دیگر که در قالب یک پرونده متفاوت مطرح است به زودی بازپس گرفته خواهد شد.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در خصوص آخرین وضعیت پرونده تعاونی مسکن فرهنگیان نیز گفت: پرونده مربوط به این تعاونی در مرحله تحقیقات است و با سپری شدن زمان، مسائل جدید روشن و اعلام خواهد شد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.