تجهیز هتل‌های تهران در برابر آنفلوانزای A

0

با تدابیر در نظر گرفته شده توسط اتحادیه‌ هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های استان تهران، امکانات اقامتی پایتخت در برابر ویروس آنفلوانزای خوکی تجهیز می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های استان تهران، محمد علی فرخ مهر رئیس اتحادیه هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های استان تهران با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه امروز دنیا در مرحله همه‌گیری آنفلوانزای خوکی قرار دارد و هیچ کشوری در مقابل تهدید این بیماری در امان نیست، و همچنین با توجه به اهمیت بهداشت و سلامت مسافرانی که در هتل‌ها اقامت می‌نمایند، اتحادیه با همکاری وزارت بهداشت اقدام به برگزاری جلسات توجیهی در ارتباط با ایمن‌سازی هتل‌ها در برابر ویروس آنفلوانزای خوکی کرده است.
وی افزود: رسیدگی به بهداشت و سلامت کارکنان و جلوگیری از ابتلای آنان به ویروس آنفلوانزای خوکی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری، اقدام به تهیه محلولهای آنتی ویروس، ضد عفونی کنند و آنتی باکتریال AF، Bigumed، Aspeto شده است.
فرخ مهر افزود: با توجه به اینکه هتل‌ها از مراکز عمومی هستند و مردم زیادی جهت اقامت، کار و استفاده از اماکن پذیرایی به آنها مراجعه می‌کنند و سپس به نقاط مختلف کشور می‌روند، در صورت مشاهده ویروس در هتل‌ها، می‌توانند باعث انتقال آن به سایر نقاط کشور شوند. در نتیجه رعایت کلیه نکات بهداشتی مانند: تهویه مناسب، ضدعفونی کردن سرویس‌های بهداشتی و دریافت کارت معاینه پزشکی برای کارکنان در راس برنامه‌های مراکز اقامتی تهران قرار دارند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.