تحویل۲ هزار واحد مسکونی به معلولان تا پایان سال

0

وزیر رفاه و تامین اجتماعی از طرح تامین مسکن معلولان خبر داد و گفت: تا پایان امسال، دو هزار واحد مسکونی در اختیار معلولان قرار می‌گیرد.
به گزارش ایسنا، صادق محصولی در بازدید از مرکز نگهداری معلولان نارمک، با اعلام برنامه‌های مختلف وزارت رفاه برای ساماندهی اشتغال، مسکن، تحصیلات و بیمه معلولان، گفت: تا چهار سال آینده همه معلولان صاحب مسکن خواهند شد.
وزیر رفاه به تأمین خودرو ویژه معلولان نیز اشاره کرد و گفت: براساس مصوبه دولت، ۴ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو ویژه معلولان از خارج وارد می‌شود که بخشی از وارد شده است.
به گفته محصولی، دستورالعمل شرایط توزیع این خودروها به سازمان بهزیستی ابلاغ شده است و معلولان برای اطلاع از آن به بهزیستی مراجعه کنند.
محصولی درباره پرداخت معوقه حقوق بازنشستگان هم گفت: اخیراً دولت ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای تأمین معوقه و مطالبات بازنشستگان کشوری و لشگری اختصاص داده است که ۱۰۰۰ میلیارد تومان آن ویژه بازنشستگان کشوری و ۴۰۰ میلیارد دیگر ویژه بازنشستگان لشگری است.
وی گفت: این رقم به صورت سهام در اختیار سازمان بازنشستگی قرار داده شده است تا این سازمان به صورت سهام یا فروش و تبدیل آن به پول نقد، در اختیار بازنشستگان قرار دهد.
وزیر رفاه و تامین اجتماعی تصریح کرد : یکسان سازی بیمه‌های درمانی در دستور کار وزارت رفاه قرار دارد و به زودی عملیاتی خواهد شد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.