صفحه اصلی تحویل پروژه‌های اسکلت فلزی شرکت پای‌‌بند سازه در شهرهای مشهد و کیش اسکلت فلزی پروژه‌های مشهد و جزیره کیش شرکت پای‌‌بند سازه تحویل داده شد. به گزارش ساخت‌و‌ساز؛ همزمان با پایان مراحل اجرایی ساخت، حمل و نصب اسکلت فلزی پروژه هتل پردیس جزیره کیش، تحویل موقت سازه مذکور انجام پذیرفت. لازم به ذکر است که سازه فلزی تمام پیچ و مهره‌ای این پروژه در ۱۸ طبقه با وزن ۳ هزار و ۸۰۰ تن طراحی و اجرا شده است. ستون‌های این ساختمان از مقاطع باکس و صلیبی بوده و از انواع اتصالات پیچ‌و‌مهره‌ای کشویی (BFP) و اسپلایسی برای نصب اسکلت فلزی استفاده شده است. با توجه به محیط مرطوب و خورنده جزیره کیش، از ۳ لایه رنگ اپوکسی برای پوشش تمام قطعات سازه و اتصالات پیچ و مهره ای استفاده شده است. همچنین با توجه به رفع نواقص نصب اسکلت فلزی پروژه‌های روشن و یاسر شهر مشهد مقدس در شهریور‌ماه سال ۹۶ مراحل تحویل قطعی این پروژه نیز صورت پذیرفت. لازم به ذکر است هر یک از دو ساختمان مذکور در ۱۴ طبقه و با اتصالات تمام پیچ و مهره‌ای و با وزنی در حدود ۲ هزار و ۵۰۰ تن برای دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اجرا شده است.

اسکلت فلزی پروژه‌های مشهد و جزیره کیش شرکت پای‌‌بند سازه تحویل داده شد. به گزارش ساخت‌و‌ساز؛ همزمان با پایان مراحل اجرایی ساخت، حمل و نصب اسکلت فلزی پروژه هتل پردیس جزیره کیش، تحویل موقت سازه مذکور انجام پذیرفت. لازم به ذکر است که سازه فلزی تمام پیچ و مهره‌ای این پروژه در ۱۸ طبقه با وزن ۳ هزار و ۸۰۰ تن طراحی و اجرا شده است. ستون‌های این ساختمان از مقاطع باکس و صلیبی بوده و از انواع اتصالات پیچ‌و‌مهره‌ای کشویی (BFP) و اسپلایسی برای نصب اسکلت فلزی استفاده شده است. با توجه به محیط مرطوب و خورنده جزیره کیش، از ۳ لایه رنگ اپوکسی برای پوشش تمام قطعات سازه و اتصالات پیچ و مهره ای استفاده شده است. همچنین با توجه به رفع نواقص نصب اسکلت فلزی پروژه‌های روشن و یاسر شهر مشهد مقدس در شهریور‌ماه سال ۹۶ مراحل تحویل قطعی این پروژه نیز صورت پذیرفت. لازم به ذکر است هر یک از دو ساختمان مذکور در ۱۴ طبقه و با اتصالات تمام پیچ و مهره‌ای و با وزنی در حدود ۲ هزار و ۵۰۰ تن برای دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اجرا شده است.

مرتبط

چگونه یک راه پله مارپیچ طراحی کنیم

- 0
اگر شما به دنبال یک مارپیچ منحصر بفرد و خاص هستید، می توانید از راه پله مارپیچ در داخل ساختمان استفاده کنید. اگر می خواهید...