ساخت وسایلی با ادغام شیشه و فلز توسط طراح ایتالیایی به سبک باروک

0
سبک باروک

طراح ایتالیایی به نام Vincenzo De Cotiis مجموعه ای از وسایل را با ادغام شیشه و فلز طراحی کرده است. این مجموعه شامل ۱۵ قطعه محدود مانند میز، صندلی و وسایل روشنایی می باشد که به سبک باروک طراحی شده است.

سبک باروک

سبک باروک یک جنبش هنری است که از اواخر قرن شانزدهم آغاز و تا اوایل قرن هیجدهم در حوزه هنر و معماری ادامه داشته است.

سبک باروک

تعداد زیادی از طرح ها شامل صفحاتی از فلز و شیشه می باشند که به صورت بی قاعده به صورت لایه لایه برای تشکیل سطح میزها کنار هم قرار گرفته اند. شیشه مورد نظر توسط صنعتگران در مورانو، ونیز ساخته شده است و مقادیر کمی از رنگ به آن تزریق شده است که در سطح مورد نظر پخش شده و هر زمان به گونه ای خاص دیده می شود.

سبک باروک

این وسایل منحصر بفرد، زمانی که در وضعیت مذاب هستند با بخش های فلزی ترکیب شده و نمای ظاهری آنها مانند مایع به نظر می رسد.

De Cotiis می گوید:”حالت طبیعی و اصلی این مجموعه، نتیجه یک دوره طراحی طولانی است تا بتوانم شکل هایی که در ذهنم داشتم را بسازم.”

یک میز ناهارخوری بزرگ به طور اختصاصی برای نمایشگاه نیویورک ساخته شده بود. این میز دو پایه مرمری سنگین دارد که آن را نگه داشته اند.

سبک باروک

از دیگر وسایل این مجموعه، یک جفت صفحه موج دار می باشند که از تکه های نازک مرمر و صفحات فلزی رنگ شده ساخته شده بودند و به یک قطعه فایبرگلاس متصل شده بودند که آنها را بتواند نگه دارد. قسمت فایبرگلاس حاصل بازیافت ضایعات می باشد و به شکل دلخواه در می آید.

به گفته طراح، گاهی تغییر شکل مواد هنگام فرآیند ساخت منجر به نتایج جالب و غافلگیرکننده ای می شود.

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

سبک باروک

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.