تشکیل ستاد هدفمندی یارانه‌ها به ریاست احمدی‌نژاد

0

وزیر امور اقتصادی و دارایی از ابلاغ دستور رئیس‌جمهور برای تشکیل مرتب جلسات ستاد طرح هدفمندکردن یارانه‌ها حتی به صورت روزانه و با حضور رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: برای تامین بودجه و طرح‌های عمرانی باید به سوی شناسایی روش‌های جدید همچون انتشار اوراق مشارکت ارزی حرکت کنیم.
سیدشمس‌الدین حسینی با اشاره به اینکه همه ظرفیت‌های آبادانی کشور نباید محدود به بودجه‌های عمومی شود بلکه باید از طریق انتقال ظرفیت‌ها به فرصت‌های ملی برای تحقق آبادانی کشور تلاش کرد، اظهار داشت: ساختار اداری کشور پس از ابلاغ سیاست‌های کلی اصل ۴۴ توسط مقام معظم رهبری متفاوت شده است و سیاست‌های یادشده محدودیت‌هایی را برای مدیریت اقتصادی کشور قائل شده است.
سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه یکی از روش‌های تجهیز منابع برای بهره‌برداری از پالایشگاه و طرح تصفیه آب آبادان انتشار اوراق مشارکت ارزی است، اظهار داشت: برای تامین بودجه و طرح‌های عمرانی باید به سوی شناسایی روش‌های جدید حرکت کنیم.
وی طرح هدفمند کردن یارانه‌ها را یکی از تحولات اقتصادی در حال اتفاق دانست و بیان کرد، توجیه و اجرای خوب طرح نیازمند همراهی مدیران در سطوح مختلف است.
دبیر کارگروه طرح تحولات اقتصادی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: باید طرح تحولات اقتصادی و به‌ویژه هدفمندکردن یارانه‌ها را از سطح ملی به منطقه‌ای آورد تا توازن در کشور برقرار شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.