تصویب طرح مشاغل خانگی در هیات رئیسه مجلس

0

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از واگذار شدن طرح مشاغل خانگی به هیات رئیسه مجلس برای فراهم شدن مقدمات تصویب آن خبر داد.
هادی مقدسی از فراهم شدن مقدمات تصویب طرح مشاغل خانگی در صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: این طرح هم‌اکنون به هیات رئیسه مجلس واگذار شده است.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص تاثیر اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها بر رفاه و دستمزد کارگران در جامعه گفت: اجرای این طرح هیچ‌ ضرر و زیانی برای قشر آسیب‌‌پذیربه خصوص کارگر ندارد و سطح زندگی و رفاه کارگران سراسر کشور با اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها به نحو مثبتی تغیر می‌کند.
وی با بیان اینکه با اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها تحولی ضروری در سیستم اقتصادی کشوربه وجود خواهد آمد، تصریح کرد: با شناسایی اقشار کم‌درآمد و حمایت مالی توسط دولت از دهک‌های پایین به خصوص کارگران مشکلی از نظر رفاه و معیشت با توجه به افزایش تورم احتمالی به وجود نخواهد آمد.
مقدسی بیان داشت: دولت و مجلس موارد و مشکلات احتیاطی ناشی از اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها را پیش‌بینی و راهکار‌های احتمالی را در نظر گرفته‌اند تا تاثیر زیادی بر اقشار آسیب‌پذیر نداشته باشد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به تورم انتظاری در اجرای لایحه هدفمندسازی یارانه‌ها تاکید کرد: تورم غیرقابل پیش‌بینی ناشی از اجرای طرح با استفاده از پرداخت یارانه به صورت نقدی در سبد معیشتی اقشار کم ‌درآمد، حل خواهد شد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.