تغییر شیوه اطلاع رسانی مسکن مهر

0

عضو شورای عالی مسکن گفت: اجرای برنامه احداث یک میلیون واحد مسکونی در کشور در قالب "طرح مسکن مهر " در ۳۰ سال گذشته بی سابقه بوده است و به منظور آگاهی رسانی بیشتر به مردم درباره فعالیتهای صورت گرفته، نحوه اطلاع رسانی دراین خصوص در روابط عمومی وزارت مسکن اصلاح خواهد شد.
به گزارش consbank به نقل از ایرنا ، مقداد همتی تصریح کرد: وزیر مسکن و شهر سازی دولت دهم در دوره کوتاه حضور خود در این بخش فعالیت جدی در خصوص طرح مسکن مهر انجام داده ، اما اطلاع رسانی و انعکاس این تلاشها به جامعه در حد انتظار نبوده است.
وی تاکید کرد:برخی ریزش ها یا انصراف های صورت گرفته از طرح مسکن مهر ناشی از ضعف اطلاع رسانی در این بخش بوده است.
براساس برخی ازآمارهای غیر رسمی ، استان تهران به عنوان بیشترین متقاضی مسکن مهر با دو تا پنج درصد انصرافی رو به رو بوده است.
همتی اضافه کرد: دولت نهم طرح مسکن مهر را برای دهک های درآمدی سه تا شش درنظر گرفته بود و دهک های یک و دو توسط سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) تحت پوشش قرار می گیرند .
وی یادآور شد: اطلاع رسانی نادرست در ارتباط با طرح مسکن مهر سبب شد که متقاضیان به این باور برسند که با ۱۰ میلیون ریال آورده می توانند صاحب خانه شوند .
عضو شورای عالی مسکن افزود: اعتماد سازی مردم در خصوص حجم فعالیت های عمرانی صورت گرفته به ویژه در خصوص طرح مهر از نکات مهمی است که در دولت دهم مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است .
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.