تلاش برای افزایش وام ساخت مسکن آغاز شده است

0

وزیر مسکن و شهرسازی گفت: تلاشها برای افزایش وام ساخت مسکن آغاز شده تا بتوان اعتبار مورد نیاز برای ساخت واحدمسکونی در اختیار مردم، انبوه سازان و مشارکت کنندگان قرار گرفته و عدد بالایی به فروش اقساطی تبدیل شود.
علی نیکزاد در گفت و گو با فارس اظهار داشت: باتوجه به در اختیار گذاشتن خط اعتباری از سوی دولت به وزارت مسکن، این وزارتخانه این اعتبار را به سمت تسهیلات ساخت در روستاها و در شهرها سوق داده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر در شهرها یک میلیون واحدمسکونی و در روستاها ۲۰۰ هزار واحد مسکونی واجد شرایط هستند که به آنها تسهیلات بانکی پرداخت می شود.
وی تأکید کرد: از این به بعد ما تمام موضوع و موارد را به سمت بالا بردن تسهیلات ساخت قرار می‌دهیم تا بتوان حجم زیادی از اعتبار مورد نیاز برای ساخت واحد مسکونی در اختیار مردم انبوه سازان و مشارکت کنندگان قرار گرفته و عدد بالایی نیز به فروش اقساطی تبدیل شود.
وزیر مسکن و شهرسازی گفت:‌ اینکه وام ۱۵ میلیون تومانی ساخت مسکن به شیوه صنعتی به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت تنها برای دوران مشارکت نیست بلکه تمام این ۲۰ میلیون تومان تبدیل به فروش اقساطی هم خواهد شد.
نیکزاد تأکید کرد: سیاست ما این است که منابع مالی لازم با درصد بالای ساخت واحد مسکونی در اختیار مردم، انبوه سازان و مشارکت کنندگان قرار گیرد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.