تمام ساخت‌وسازهای غیرمجاز تهران تخریب می‌شودحتی دولتیها

0

مدیرکل اداره حریم شهرداری تهران از هماهنگی‌های صورت گرفته با قوه قضاییه و نیروی انتظامی خبر داد که بر اساس آن، از این پس با تمامی متخلفان حقیقی و حقوقی که در حریم تهران اقدام به ساخت و ساز کرده و یا پیش از این ساختمانی را در آن احداث کرده باشند، به شدت برخورد و ساختمان‌های یاد شده، تخریب می‌شود.
سیدصباح‌الدین متقی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تاکید برخورد قاطع شهرداری با متخلفان ساخت و ساز‌های غیرمجاز در حریم شهر تهران، افزود: در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز در حریم بویژه در شمال و شرق تهران، پروانه ساختمان باطل شده و همچنین در شرایطی که ساختمان مورد نظر فاقد “پروانه” باشد، تخریب می‌شود.
وی تصریح کرد: بر این اساس لیست تمام اشخاص، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی متخلف در این زمینه، بدون توجه به عنوان و جایگاه آن‌ها‌، در آینده‌ای نزدیک اعلام می‌شود.
مدیرکل اداره حریم شهرداری تهران با هشدار به شهروندان در زمان خرید ملک یا زمین در تهران، افزود: امروز بسیار دیده شده که ملکی به بهایی اندک به فروش گذاشته می‌شود، چرا که در حریم شهر تهران قرار دارد و هرگونه ساخت‌وساز در آن غیرمجاز است که در صورت بروز تخلف با مالک آن برخورد و ساخت و ساز غیرمجاز تخریب شود.
متقی به خریداران املاک قبل از هر گونه معامله توصیه کرد تا از صحت و بی‌عیب بودن “سند” و “پروانه ساختمانی” ملک مورد معامله اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به خرید کنند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.