توزیع ۳۰۰میلیارد تومان اوراق مشارکت نوسازی بافتهای فرسوده

0

معاون مالی و اداری شهرداری تهران از توزیع ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت نوسازی بافتهای فرسوده در مرحله دوم این طرح خبر داد و گفت: مراحل مقدماتی کار انجام شده است و تا دو هفته آینده این اوراق توزیع می شود.
به گزارش ConsBank به نقل از خبرگزاری مهر، حسین محمد پور زرندی با بیان این مطلب گفت: مجوز توزیع ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت نوسازی بافت فرسوده دریافت شده است و جلسه نهایی آن با بانک ملی به عنوان کارگزار و همچنین سازمان نوسازی شهرداری در این هفته انجام می شود.
وی افزود: سال گذشته از ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت، ۱۰۰ میلیارد تومان توزیع شد و در این مرحله ۳۰۰ میلیارد تومان دیگر از آن توزیع می شود.
به گفته معاون مالی و اداری شهرداری تهران، همه مراحل مقدماتی این کار انجام شده است و تا دو هفته آینده این اوراق توزیع می شود.
از محل یک‌ صد میلیارد تومان اوراق مشارکت جذب شده در مرحله اول ۲۹۴ پلاک به مساحت ۲۲ هزار مترمربع آزاد شد و حدود یک‌صد هزار مترمربع زیربنای جدید با حداقل پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد احداث شده است که به گفته مدیر عامل سازمان نوسازی شهرداری تهران، با جذب ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت در این مرحله و آزادسازی ۵۳۳ پلاک، حدود ۲۵۰ هزارمتر مربع جدید شامل واحد مسکونی، تجاری، اداری و فرهنگی احداث می‌شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.